Ужгород: Підприємці "Зеленого" ринку після вчорашнього підпалу вийшли пікетувати міську владу

Кілька десяиків підприємців розташованого в центрі Ужгорода так званого "Зеленого" базару вийшли під стіни Ужгородської міськради.

Ужгород: Підприємці "Зеленого" ринку після вчорашнього підпалу вийшли пікетувати міську владу

Останньою краплею, що змусила їх до такого способу "спілкування" з міською владою, стала вчорашня нічна пожежа на території ринку, внаслідок якої дощенту вигоріли шість торгових павільйонів.

До влади і правоохоронців у підприємців дві основні вимоги: притягнути до відповідальності голосу ліквідаційної комісії КП "Ринок-1" і провести ретельне і об'єктивне розслідування справи про пожежу.

Як уже повідомляло "Закарпаття online", близько 20-ї години вечора 21 жовтня на території так званого "Зеленого" базару загорілися декілька торгових павільйонів.

Пожежу помітили добровільні охоронці з числа ринкових торговців, що останнім часом почерзі чергують на базарі, перешкоджаючи спробам міської влади міста знести цей небажаний для неї об`єкт. Люди стверджують, що бачили підпалювачів, і навіть погналися за одним із них, але затримати не змогли.

Те, що ця надзвичайна подія справді схожа на підпал, підтверджують фото, зроблені кореспондентами "Закарпаття online". На них чітко видно, що павільйони вигорали зсередини.

На місце події оперативно прибули пожежники: спершу три автомашини, потім ще кілька. Але зарадити проблемі вони вже не змогли: шість павільйонів вигоріли дощенту, від товару нічого не залишилося.  Місце події оточили працівники міліції, яким, як вони стверджують, заборонили пускати будь-кого на місце події.

Люди стверджують що це далеко не перша спроба підпалу, але цього разу "вдала".

Вимотані тривалим конфліктом з ужгородською владою торгівці висловили бажання зранку наступного дня вирушити під стіни Ужгородської міськради, аби вимагати припинення, я вони вважають, владного "бєзпрєдєлу".

Пожежа на "Зеленому" базарі в Ужгороді

22 жовтня 2008р.

Теги:

Коментарі

misterZ - ужгородець: 22.10.2008 / 11:43:00
Та ти що, а хто відшкодує людям за товар? І що за маячня з підпалом? Ми що живемо в зоопарку? Озвірів народ? Може кожному тепер можна підпалювати любий об'єкт бо він мішає комусь?

ужгородець 22.10.2008 / 11:21:00
Підпалювати це, звичайно, паскудство, але той базар уже давно всіх задовбав. На щастя, вже недовго екати до 1 січня, коли у торгашів оренда закінчується, і тоді до побачення, базар. Накінець-то в центрі міста зникне розплідник антисанітарії, цей пережиток перехідного періоду!!!

НОВИНИ: Соціо

15:46
У Мукачеві встановили четвертого бронзового гусака Фото новина
10:57
В Ужгороді сьогодні попрощаються із захисником Золтаном Калої Фото новина
10:05
У селі Видричка на Рахівщині попрощалися із полеглим захисником Степаном Павлючком Фото новина
09:06
Оприлюднено прогнозний графік відключень електроенергії на Закарпатті 1 грудня
16:45
У Мукачівському замку відкрили резиденцію Святого Миколая Фото новина
12:51
У селі Видричка на Рахівщині попрощаються із Героєм Степаном Павлючком Фото новина
10:18
У Берегові стартував Благодійний різдвяно-новорічний ярмарок на площі Кошута Фото новина
09:06
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 30 листопада
17:39
/ 2
У Мукачеві провели акцію на підтримку полонених та зниклих безвісти військових Фото новина
12:41
/ 2
Жителька Нижнього Болотного на Хустщині відзначила 100-літній ювілей Фото новина
10:41
/ 1
У Часлівцях на Ужгородщині попрощаються із полеглим Героєм Михайлом Дюриком Фото новина
09:02
/ 1
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 29 листопада
18:06
/ 2
Герой «Азовсталі» з Мукачівського прикордонного загону отримав державну нагороду Фото новина
16:27
У Мукачеві зустріли евакуйовану родину з Дніпропетровщини Фото новина
15:18
/ 1
Закарпатські митники затримали вантажівку з незадекларованим товаром на 1,5 млн грн Фото новина
14:39
/ 10
На Мукачівщині громада УПЦ МП разом з настоятелем приєдналася до ПЦУ Фото новина
14:06
У Мукачеві посеред ночі патрульні знайшли малюка, який сам блукав вулицями Фото новина
12:15
/ 1
Виноградівська міськрада повідомила про смерть Героя із Великих Комʼят Едуарда Густі Фото новина
11:23
Чопський прикордонний загін проводить набір на військову службу за контрактом
10:27
Апеляційний суд у Львові очікувано залишив чинним детальний план територій під будівництво вітряків на Руній
09:06
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 28 листопада
08:46
Берегово отримує пряме сполучення з Будапештом
08:38
З Ужгорода вперше курсуватимуть європейські спальні вагони до Відня
14:54
/ 5
Корупційна схема ДІАМ. На чиєму боці держава, коли вершини Карпат забудовують вітряками?
13:06
Укрзалізниця запускає 11 нових поїздів у графіку 2025–2026, зокрема до Закарпаття
» Всі новини