Ужгородська "Нова сім’я" відвідала Чехію

Нещодавно група ужгородських дітей-сиріт із родинного будинку "Нова сім'я" повернулася з Чехії, де проходила оздоровлення в санаторії ім. Ш. Масарика.

Там усі діти під доглядом професіоналів пройшли ретельний медичний огляд, щодня відвідували лікувальні процедури тощо. Чехи підготували для гостей
різносторонню спортивну та пізнавальну програми, а оскільки сам санаторій (а це старовинний замок) знаходиться в лісовій зоні, то діти перебували на свіжому, екологічно чистому повітрі. До слова, їх забезпечили висококалорійним 5-ра-зовим харчуванням із найрізноманітнішим меню. У санаторії були проведені турніри з настільного тенісу, футболу, шахів, шашок та. гра "Орієнтир на карті", переможці яких отримали дипломи та призи.
Окрім того, діти їздили на цікаві екскурсії в місто Пшибрам, розташоване неподалік санаторію, та Прагу, відвідали аквапарк, постійно спілкувалися із чеськими дітьми, вивчали їхню мову, а вечорами проводили дискотеки.
Особливим став день зустрічі зі спонсорами. Діти на знак подяки приготували для них великий концерт. Повернулися ужгородці з позитивними враженнями, а такий відпочинок матиме до того ж і прекрасний оздоровчий результат. "Нова сім'я" висловлює щиру подяку Чесько-російському товариству та його голові п. Лукавському, спонсорам, чеському уряду, всьому колективу дитячої оздоровниці ім. Ш. Масарика, Ужгородській спілці чеської культури ім. Я. Коменського (О. Буксар) та клубу Т.Г. Масарика (І. Латко).

20 жовтня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:26
На війні з рф поліг Герой із села Водиця на Ужгородщині Анатолій Фіцай Фото новина
16:19
/ 1
На Закарпатті з початку року вогонь знищив понад 570 гектарів сухостою Фото новина
15:07
/ 1
У пункті пропуску «Тиса» знайшли мікроавтобус у міжнародному розшуку Фото новина
14:34
Водій мотоцикла під наркотиками влаштував ДТП і тікав від патрульних Фото новина
13:35
/ 1
Стала відома подальша доля вилучених на Закарпатті стародруків Фото новина
12:33
У Білках на Хустщині попрощалися з полеглим на війні з рф воїном Петром Біксеєм Фото новина
11:13
Військовий з Углі отримав почесний нагрудний знак «Золотий хрест» Фото новина
10:13
У Велятині на Хустщині повідомили про загибель на війні захисника Юрія Марченка Фото новина
08:56
/ 3
Сьогодні в Ужгороді стартує «Сакура Фест»
00:47
У понеділок у Мукачеві попрощаються з Юлієм Калі, що загинув ще в грудні 2024-го Фото новина
17:52
Після восьми місяців неволі додому повернувся військовий із Хустщини Фото новина
16:53
27 старовинних книг намагалися вивезти за кордон через Закарпаття Фото новина
14:18
/ 1
Рятувальники ліквідували 9 пожеж сухої трави за один день Фото новина
14:16
У селі Залом на Хустщині попрощаються із полеглим Героєм Богданом Мигалко Фото новина
14:12
Понад 30 сімей загиблих захисників отримають допомогу від Ужгородської міськради
13:06
У Тересві на Тячівщині повідомили про загибель військовослужбовця Олександра Шафара Фото новина
13:02
/ 2
В Ужгороді депутати міської ради не підтримали жодну з петицій щодо забудови Ботанічної набережної Фото новина
12:57
/ 2
Лікарню в Ужгороді за 125 млн грн відремонтує фірма, що фігурує у кримінальній справі щодо привласнення грошей під час ремонту поліклініки
09:42
У Лазещині на Рахівщині прощатимуться з військовим Олександром Головко Фото новина
14:34
/ 9
Депутата райради Закарпаття викрили на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
13:25
/ 2
В Ужгороді в останню дорогу проведуть полеглого воїна Івана Черничка Фото новина
11:18
У Нижньому Болотному на Хустщині в останню дорогу провели захисника Віктора Шпиньовича Фото новина
10:05
На Мукачівщині медики рятували дітей від панічної атаки після озброєного нападу на їхню матір Фото новина
09:09
В Ужгороді вже цього тижня пройде Сакура Фест 2026 Фото новина
17:24
/ 3
В Ужгороді на 77-му році життя помер Почесний громадянин міста Василь Русин Фото новина
» Всі новини