Автори колективного звернення Чабо Пейтер, Василь Гурзан та Єлизавета Біров на початку року просили у керівництва області додаткового виділення субвенцій на будівництво низки об’єктів соціально-економічного призначення. За результатами звернення окремі пропозиції депутатів були враховані і включені до переліку об’єктів, що фінансуються за рахунок субвенцій з держбюджету. Депутатський запит Юрія Дупка стосувався виділення коштів на добудову Ужгородської ЗОШ № 10. Цьогоріч з державного бюджету на добудову цього навчального закладу вже виділено 1,5 мільйона гривень. У свою чергу обласна влада закупила для школи меблі та комп’ютерні класи на загальну суму майже 200 тисяч гривень.
У червні цього року депутат обласної ради Олександр Антал ініціював запит головному фінансовому управлінню, який стосувався фінансового забезпечення бюджетних установ Ужгородського району. За інформацією фінуправління, у 2008 році Ужгородщина отримала півмільйона гривень дотації вирівнювання. Ці кошти, а також 300 тисяч вільного залишку бюджету було перерозподілено між бюджетними установами району.
Виділити кошти з обласного бюджету на капітальний ремонт систем опалення дитсадків № 20 і 21 та навчально-виховного комплексу «Первоцвіт» міста Ужгород просив у своєму запиті депутат Омелян Мателешка. 25 липня на засіданні обласної ради було вирішено виділити на ці потреби 150 тисяч гривень за рахунок перевиконання доходів обласного бюджету. Щодо фінансування капітального ремонту та відкриття дитсадка у селі Вишково Хустського району до управління освіти та науки облдержадміністрації звертався депутат Микола Ковач. За інформацією відділу освіти Хустської райдержадміністрації дитсадок включено до програми будівництва об’єктів освіти району на 2008-2012 роки. Цьогоріч заплановано виготовити проектно-кошторисну документацію для капітального ремонту Вишківського дитсадка. Питання будівництва каналізаційного колектора у селі Минай Ужгородського району під час сесії обласної ради, яка відбулася 18 січня, озвучив депутат Микола Рішко. Як повідомили в Ужгородській райдержадміністрації, цьогоріч за рахунок районного бюджету для завершенням будівництва було виділено понад 300 тисяч гривень.
Автор депутатського звернення Мирослава Каламуняк на початку року просила розглянути можливість виділення з обласного бюджету 750 тисяч гривень на ремонт та реставрацію історико-культурної пам’ятки XVII століття ¬– Ужгородського Хрестовоздвиженського кафедрального собору. Як повідомили в управлінні культури, цьогоріч з обласного бюджету на реставрацію собору вже виділено 130 тисяч гривень.
Запит депутата Василя Дряшкаби стосувався вирішення конфлікту, який вже не один рік триває між православною та греко-католицькою громадами міста Рахів. На останній сесії обласної ради представники управління з питань внутрішньої політики повідомили депутата про те, що наразі майновий спір між громадами на право власності Хрестовоздвиженського храму перебуває на розгляді Вищого господарського суду України.
Разом з тим, чимало депутатських звернень носили лише декларативний характер. Так, одне з численних звернень депутата облради Андрія Сербайла стосувалося фактів порушення фінансової дисципліни та трудового законодавства в обласному центрі народної творчості. Про відсутність таких порушень свідчать акти ревізії контрольно-ревізійного управління.
Загалом, жодне депутатське звернення та запит не залишився без належного реагування представників обласної влади.