Крадене золото злодій сховав... у порозі

У цьому розважальному закладі закарпатського Берегова завжди людно. Відвідувачів вабить і спиртне, і гральні автомати, на яких чимало охочих спробувати щастя.

Залюбки навідуються в генделик й смагляві мешканці розташованого неподалік табору. Бар закривається пізно. Вночі тут залишається один із працівників, який до ранку охороняє приміщення.
Тієї неділі випало чергувати 31-річній Аллі. Людей у вихідні було вдосталь, останні відвідувачі розійшлися близько опівночі. Коли бар спорожнів, жінка вирішила навідатися додому. Повечеряла й через деякий час на таксі повернулася на робоче місце. Однак тут на неї чекав неприємний сюрприз...
Ідучи додому, жінка залишила під прилавком дамську сумку, у якій знаходилося 2100 гривень, золотий ланцюжок і хрестик, а також її паспорт. Тепер сумочки на місці не було, й жінка почала пригадувати, чи десь інде не поклала сумку. Однак коли зауважила на дверях будівлі з тильного боку розбите скло, все зрозуміла: у закладі побував хтось чужий!
Стривожена жінка набрала “02” й повідомила про трафунок оперативному черговому Берегівського райвідділу міліції. На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група. Хоча часу з моменту крадіжки пройшло небагато, та за зловмисником уже й слід простив. А кожна згаяна хвилина давала йому більше шансів уникнути зустрічі з міліцією.
До пошуків злодія підключилися оперативники карного розшуку Петро Дрозденко, Тарас Загієв та Василь Бундович, очолювані першим заступником начальника Берегівського РВ УМВС Миколою Курицею. Допомагали операм і працівники ДАІ. Ретельно вивчав залишені на місці крадіжки сліди експерт-криміналіст Юрій Безик. Звичайно, перша підозра впала на мешканців розташованого поруч табору.
Попотіти стражам порядку довелося немало, доки було встановлено, що того вечора неподалік кафе тинялася група ромів. Стали з’ясовувати їхні особи, і відтак у поле зору міліціонерів потрапив такий собі 33-річний Василь. Спершу чоловік завзято переконував, що не причетний до крадіжки, але згодом усі його твердження розвіялися, як вранішній туман. Експерт за залишками одягу та відбитками, виявленими на місці крадіжки, довів причетність Василя до нічного “візиту” в розважальний заклад. Пі­дозрюваному не залишалося нічого іншого, як зізнатися.
Тієї ночі Василь вештався довкола бару, вичікуючи слушну мить, аби чимось поживитися. Коли побачив, як Алла зачинила на замок вхідні двері й кудись поїхала на таксі, часу не гаяв. Обійшовши будівлю, розбив вікно на дверях з тильного боку. Проник всередину, а там відразу ж усміхнулася удача: з-під прилавка визирала дамська сумочка... Заволодівши чужим добром, злодій чкурнув з місця злочину.
У будинку сестри Василя міліціонери вилучили крадене, повідомляє майор міліції Михайло Пискач із ВЗГ УМВС. Крадені золоті вироби злодій заховав під дошкою у порозі вхідних дверей. Сам і показав тайник...
Нічного “потрошителя” розважального закладу затримано, порушено кримінальну справу. Перевіряється причетність затриманого до скоєння інших злочинів.

Володимир ТИС, газета «НЕДІЛЯ»
16 жовтня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

23:26
Суд зобов'язав Карпатський біосферний заповідник сплатити загалом 5,4 млн грн за незаконні рубки лісу на його території
22:40
/ 1
Завдяки компенсації доньці загиблої та позитивній характеристиці посадовиця Королівської селищної ради уникла покарання за смертельну аварію
19:47
/ 11
Під час "хабарницьких" обшуків у головного прокурора Закарпаття Ковальчука вилучили телефон та готівку
16:19
/ 3
В Ужгороді в 12 разів п'яніший за "норму" водій Daewoo зіткнувся з Range Rover-ом Фото новина
04:12
/ 2
Чоловік, який п'яний запускав феєрверки у циганському таборі Виноградова, відбудеться невеликим штрафом Фото новинаВідео новина
03:37
У Мукачеві "п'яний" Land Rover зіткнувся з автобусом Mercedes Фото новина
02:37
/ 1
У Поляні на Мукачівщині невідомий посеред дня стріляв по собаках Фото новина
01:59
/ 1
У Тячеві злодійка викрала у дружини військового гаманець з 20 тисячами гривень Фото новина
04:10
/ 5
Міжгірець, уклавши угоду з прокурором, уник 5 років тюрми за продаж "гуманітарних" позашляховиків Фото новина
03:21
В Ужгороді виявили ще одного наркоп'яного водія, вже позбавленого права керування Фото новина
03:12
В Ужгороді чоловік розбив лобове скло авто і втік Фото новина
03:04
/ 2
Ужгородець отримав рік умовного покарання за спробу контрабанди в 2015 році картин Бокшая та Ерделі до Словаччини Фото новина
19:43
На Тячівщині судитимуть неповнолітнього з Дубового, який побив і пограбував таксиста Фото новина
16:52
/ 8
Мінкульт не погоджував будівництва 16-поверхівки у центрі Ужгорода, воно незаконне
15:45
49-річний житель Міжгір'я викрав з будинку заробітчанки понад 100 тис. грн, ювелірку та ноутбук Фото новина
14:09
/ 1
Закарпатці присудили 5 років тюрми за спробу вивезти в угорщину нелегалів з Афганістану
03:21
В Ужгороді виявили п'яного "безправного" підлітка за кермом ВАЗа Фото новина
18:19
/ 2
Біля Ужгорода в таксі виявили двох "ухилянтів", що їхали "до дівчат на Паску" в напрямку Словаччини Фото новина
15:58
В Ужгороді на об'їзній затримали "безправного" водія "під кайфом" Фото новина
15:35
/ 6
В Ужгороді п'яний водій врізався у Volkswagen, далі травмував жінку на "зебрі" та втік з місця події Фото новина (ОНОВЛЕНО)
16:38
/ 1
Закарпатець намагався ввезти в Україну з Чехії незадекларованими 40 тис. "чужих" доларів Фото новина
03:03
/ 3
На Рахівщині, біля румунського кордону, затримали групу "туристів"-"ухилянтів" Фото новина
19:31
У Мукачеві "безправного" водія "під кайфом" оштрафували на 38 тис. грн Фото новина
16:05
В Ужгороді затримали водія "під кайфом", з "травою" і "бульбулятором" Фото новина
03:46
/ 1
Справу тячівця, що налагодив продаж фальшивих купюр номіналом 500 євро, передано до суду
» Всі новини