"Я категорично відмовляюсь від запрошень, бо нема впевненості, що будь-яка програма не перетвориться на балаган, замість обміну думками, програми політиків починаються з "компліментів" на адресу однин одного, і головне завдання - сказати побільше негативу про ту чи іншу політичну силу, чи про того чи іншого політика", - сказав колишній глава держави. Про це йдеться в повідомленні прес-служби фонду "Україна", - інформує кореспондент ZAXID.NET в Ужгороді.
"Нема дійсно змагання думок. Тому йти туди, де ніхто ні до кого не прислуховується - марна трата часу, на великий жаль, - сказав Л. Кучма. - "Свобода слова" - лунає дуже красиво, але передачі перетворилися на політичне шоу і вводять в оману людей. Бо всі дбають про людей, але якщо подивитися на працю політиків, уряду чи парламенту, якби вони дбали, то ми не дійшли б до сьогоднішньої ситуації в країні".
"Якщо політична еліта, присутня в парламенті, не в змозі домовитись, по-перше, по стратегії розвитку країни, то переконувати їх через телебачення практично неможливо. Я приймаю участь в "Українському форумі", який очолює Володимир Семиноженко, але все, що там видається, як кажуть, на-гора, в тому числі і впливовими політиками, які сьогодні не присутні в парламенті, економістами, фінансистами, але ж до них ніхто не хоче прислухатись. От проблема у чому. Проблема у професіоналізмі сьогодні існує на всіх рівнях влади", - зазначив президент.
"Я зараз їжджу регіонами, коли районні адміністрації очолюють люди, які взагалі вищої освіти не мають, чи люди, які до управління ніколи не мали відношення. Я дуже поважаю професії вчителя чи музиканта, але коли вчитель одразу стає головою адміністрації. Я своє віддав великій політиці, хай інші попрацюють. Я, хоч і рідко виступаю, сподіваюся, що ми колись перестанемо тасувати одну колоду карт на вищому рівні", - резюмував Л. Кучма.
Довiдка
14 жовтня в Києві відбулась церемонія вручення іменних стипендій благодійного фонду "Україна", засновником якого є екс-Президент Леонід Кучма, п’ятьом студентам Ужгородського національного університету. Президентської стипендії були удостоєні студентка 5 курсу факультету романо-германської філології Юлія Іваненко, студент 3 курсу факультету міжнародних відносин Сергій Рямов, студент 4 курсу юридичного факультету Ярослав Ступник, студент 4 курсу хімічного факультету Дмитро Рак, студент 5 курсу сторичного факультету Ярослав Мар’ян.