Юристи Ужгородського найіонального університету врятують світ

Незалежна Україна втілила в життя віковічну мрію закарпатців готувати власних юристів, сьогодні в складі УжНУ успішно функціонує юридичний факультет, організований у 1993 році.

З перших днів свого створення, юридичний факультет головним своїм завданням вважає не тільки підготовку знавців законодавства, а й розвиток в своїх студентів творчих, організаторських та лідерських здібностей.
Професорсько-викладацький та студентський колективи досягли значних результатів в науково-правовому і спортивно-культурному напрямках. В минулому році Юридичний факультет УжНУ був акредитований до IV рівня, що дало змогу випускати магістрів – правознавців. До особистих досягнень викладачів можна віднести: захист кандидатської роботи (Митровка Я.В.), заснуванням Центру законотворчості при юридичному факультеті (Лазур Я.В.), 1-е місце на шаховому турнірі між викладачами УжНУ (Семерак О.С., Сарай Р.М., …), молода та прогресивна школа айкідо (Лемак О. В.) і все це лише за один, останній рік. За підтримки викладачів відбулося значне підвищення матеріальної бази Юридичного факультету: створення комп’ютерного класу, оснащеного новітніми технологіями, реконструкція аудиторно-лабораторних приміщень факультету та радикальна зміна дизайну для комфорту та покращення навчального процесу студентів.
Грандіозні досягнення наших шановних викладачів спонукають студентів виділитися з сірої маси однолітків. Кожен студент має можливість проявити себе з творчої сторони, в організаторській діяльності, у спортивних заходах. Чи варто говорити, що за період навчального 2007-2008 року студенти Юридичного факультету зайняли перше місце на фестивалі молодих талантів "Студентська весна",баскетбольна команда стала чемпіоном УжНУ та зайняла Перше місце на чемпіонаті області серед Вищих Навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, Міс Юридичного факультету 2007р. отримала титул Першої віце-міс УжНУ.

Унікальною можливістю для студентів нашого факультету проявити себе з найкращої сторони виявився Міжнародний День Юриста,що святкується 8 жовтня. Студенти доклали усіх зусиль,щоб створити незабутнє шоу,в якому приймуть участь вихованці факультету: Фегер Василь, Товтин Владислав, Хмара Крістіна, Ерделі Віра, Мельничин Володимир, команди КВК 1-ого, 2-ого курсів та титулована команда КВК "ВНЄ ЗАКОНА". Також у програмі святкування приймуть участь гості факультету відомі не тільки на Закарпатті але й на теренах України. Серед них: танцювальні колективи "Бліц" художній керівник Алена Камінська та народний ансамбль танцю "Танцювальна Корпорація друзів" художній керівник Євген Брежинський, Співачка Сільвія Росоха, спеціальний гість програми – солістка гурту "Барселона". В цей святковий день буде обрана "Міс Юридичного факультету 2008", організаторами якого протягом останніх років є Краснова Ольга та Шумська Емілія. Саме святкування дня Юриста та Дня першокурсника організували найактивніші студенти: відмінниця навчання, учасниця команди КВК "ВНЄ ЗАКОНА" Кіяк Злата, капітан команди Юридичного факультету з баскетболу, в.о. громадського декана Юридичного факультету, відмінник навчання Різак Михайло та заступник голови Профбюро Юридичного факультету Увіна Тамара.

06 жовтня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

16:07
/ 8
На гору Піп Іван прокладуть Хресну дорогу
10:48
/ 3
Проєкт пункту пропуску "Біла Церква-Сігету Мармацієй" на Закарпатті перебуває на розгляді у Києві
09:48
Отримати допомогу з часткового безробіття можуть закарпатські роботодавці та фізичні особи-підприємці
09:31
/ 1
У Закарпатському драмтеатрі просять поліцію посилити патрулювання через регулярні прояви вандалізму
19:56
В Ужгороді оприлюднили нові графіки руху міських автобусів
17:29
Перший поїзд після карантину прибув до Ужгорода
17:04
/ 6
Через свавілля циган голова сільради на Перечинщині написав заяву на звільнення
16:41
Мер Ужгорода "відкличе" із суду скандальний лист свого заступника та обіцяє не допустити забудови двору на Володимирській
15:39
/ 4
В Ужгороді "солідарно" з Києвом провели акцію протесту "Авакова у відставку"
15:33
Додаткову територію для утримання ведмедів облаштовують в закарпатському нацпарку "Синевир"
15:23
/ 1
330 метрів алеї тюльпанових дерев квітне в Мукачеві
14:30
/ 1
Закарпатське ОУЛМГ відновлює видачу мисливських посвідчень
12:59
Митний пост "Тиса" на Закарпатті обладнали POS-терміналами
12:24
У Мукачеві реєстрацію проектів Бюджету громадських ініціатив 2021 продовжили до кінця липня
11:56
Торік на Закарпатті підприємства легкої промисловості реалізували продукцію на 1325,7 млн грн
11:54
На Закарпатті повернуто 172 гектари державної землі
10:45
Ужгородці відстояли "Кірпічку": на сесії міськради затверджено детальний план території парку площею понад 9 га
10:07
В УжНУ створили освітні центри "Крим-Україна" та "Донбас-Україна"
09:44
/ 1
Паркування на площі Фединця в Ужгороді поки залишиться безкоштовним
09:33
/ 2
Приєднатися до Хустської ОТГ вимагали мешканці села Золотарьово
02:09
Житель Тячівщини облаштував вдома етнографічний музей і ферму екзотичних птахів
00:17
У справі розтрати коштів у п'ятницю суд розгляне збільшення першого запобіжного заходу головному "господарнику" Ужгорода
17:57
Із 9 червня, якщо дозволить епідситуація, відновлюють роботу дитсадки Мукачівської ОТГ
17:55
У Мукачеві встановили монумент воїнам-захисникам
16:44
/ 10
Щоб зберегти водозабір “Минай”, депутати Ужгорода звернулися до правоохоронців та уряду
» Всі новини