Юристи Ужгородського найіонального університету врятують світ

Незалежна Україна втілила в життя віковічну мрію закарпатців готувати власних юристів, сьогодні в складі УжНУ успішно функціонує юридичний факультет, організований у 1993 році.

З перших днів свого створення, юридичний факультет головним своїм завданням вважає не тільки підготовку знавців законодавства, а й розвиток в своїх студентів творчих, організаторських та лідерських здібностей.
Професорсько-викладацький та студентський колективи досягли значних результатів в науково-правовому і спортивно-культурному напрямках. В минулому році Юридичний факультет УжНУ був акредитований до IV рівня, що дало змогу випускати магістрів – правознавців. До особистих досягнень викладачів можна віднести: захист кандидатської роботи (Митровка Я.В.), заснуванням Центру законотворчості при юридичному факультеті (Лазур Я.В.), 1-е місце на шаховому турнірі між викладачами УжНУ (Семерак О.С., Сарай Р.М., …), молода та прогресивна школа айкідо (Лемак О. В.) і все це лише за один, останній рік. За підтримки викладачів відбулося значне підвищення матеріальної бази Юридичного факультету: створення комп’ютерного класу, оснащеного новітніми технологіями, реконструкція аудиторно-лабораторних приміщень факультету та радикальна зміна дизайну для комфорту та покращення навчального процесу студентів.
Грандіозні досягнення наших шановних викладачів спонукають студентів виділитися з сірої маси однолітків. Кожен студент має можливість проявити себе з творчої сторони, в організаторській діяльності, у спортивних заходах. Чи варто говорити, що за період навчального 2007-2008 року студенти Юридичного факультету зайняли перше місце на фестивалі молодих талантів "Студентська весна",баскетбольна команда стала чемпіоном УжНУ та зайняла Перше місце на чемпіонаті області серед Вищих Навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, Міс Юридичного факультету 2007р. отримала титул Першої віце-міс УжНУ.

Унікальною можливістю для студентів нашого факультету проявити себе з найкращої сторони виявився Міжнародний День Юриста,що святкується 8 жовтня. Студенти доклали усіх зусиль,щоб створити незабутнє шоу,в якому приймуть участь вихованці факультету: Фегер Василь, Товтин Владислав, Хмара Крістіна, Ерделі Віра, Мельничин Володимир, команди КВК 1-ого, 2-ого курсів та титулована команда КВК "ВНЄ ЗАКОНА". Також у програмі святкування приймуть участь гості факультету відомі не тільки на Закарпатті але й на теренах України. Серед них: танцювальні колективи "Бліц" художній керівник Алена Камінська та народний ансамбль танцю "Танцювальна Корпорація друзів" художній керівник Євген Брежинський, Співачка Сільвія Росоха, спеціальний гість програми – солістка гурту "Барселона". В цей святковий день буде обрана "Міс Юридичного факультету 2008", організаторами якого протягом останніх років є Краснова Ольга та Шумська Емілія. Саме святкування дня Юриста та Дня першокурсника організували найактивніші студенти: відмінниця навчання, учасниця команди КВК "ВНЄ ЗАКОНА" Кіяк Злата, капітан команди Юридичного факультету з баскетболу, в.о. громадського декана Юридичного факультету, відмінник навчання Різак Михайло та заступник голови Профбюро Юридичного факультету Увіна Тамара.

06 жовтня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:57
Сільрада Забріді на Великоберезнянщині передала керівництву ОДА листа з проханням скасувати документацію щодо будівництва мініГЕС
17:29
На Закарпатті буде свій смарт-музей з використанням цифрових технологій
17:26
Депутати Закарпатської облади просять збільшити у держбюджеті фінансовий ресурс місцевим бюджетам на 2020 рік
17:22
В Ужгороді шукають інвестора для створення мережі міського велопрокату
16:48
На Закарпатті проведуть міжнародний Форум щодо проблемних питань Солотвина та солерудника
16:43
В Ужгороді відбулося засідання робочої групи Центру допомоги учасникам АТО при обладміністрації
16:12
За 10 місяців на Закарпатті сплачено понад 3,6 млрд грн ЄСВ
15:55
/ 2
Усі комунальні медзаклади на Закарпатті перетворені у комунальні некомерційні підприємства
15:49
Двоє останніх студентів, що хворіли на дифтерію в Ужгороді, вже виписані з лікарні
15:16
Вокзал закарпатського Чопа планують передати в концесію за 1,4 млн доларів
11:58
Військовослужбовцям, що проходитимуть службу за контрактом, в Ужгороді для заохочення виплачуватимуть по 10 тис грн
11:55
Програму додаткових гарантій соціального захисту громадян в Ужгороді профінансують наступного року на 3,7 млн грн
11:53
Програму діяльності "Дороги життя" на наступний рік затвердили в Ужгороді
11:51
/ 2
На відшкодування за перевезення пільговиків у маршрутках Ужгорода депутати виділили 25 млн грн
11:49
На утримання закладів первинного, вторинного рівня медичної допомоги та їх розвиток у в Ужгороді на 2020-й рік передбачили 24 млн грн
11:40
"Міжгірський віл", "Долоня бокораша" та"Ліс трембіт" для туристичних світлин з'являться на Міжгірщині
11:35
Ужгородські лісівники вирощують ровесника динозаврів та дерево китайських ченців
09:56
/ 12
"Піджаки" досі блокують рух на закарпатському КПП "Тиса"
09:51
У Мукачеві через нерентабельний тариф приватні перевізники розривають договори та відмовляються від маршрутів
09:30
Ведмеді у реабілітаційному центрі на Закарпатті готуються до сплячки
09:14
Лісорубні квитки на заготівлю деревини та онлайн-карти рубок на Закарпатті можна "пілотно" переглянути в електронному реєстрі
01:32
У Мукачеві екскурсоводи і влада обговорили розвиток туризму
23:30
Закарпатські нардепи звернулись до Бондаренка щодо прискорення оформлення документів на землю для учасників бойових дій
22:19
Журналістів запрошують на судові засідання по збереженню Полонини Боржава
21:30
Нардеп подав запит Президенту щодо створення регіонального ландшафтного парку "Полонина Боржава" (ДОКУМЕНТ)
» Всі новини