Закарпаття: Велика сила - сільська громада

У населених пунктах Закарпатської області тривають роботи з ліквідації наслідків стихії. Не залишилася осторонь від розв’язання цієї нагальної для краю проблеми обласна служба зайнятості, яка організовує оплачувані громадські роботи у потерпілих районах відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 серпня 2008 року №1047 «Про проведення оплачуваних громадських робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008 року». Рахівський, Тячівський, Хустський і Міжгірський райони нашого краю Указом Президента України оголошено зонами надзвичайної екологічної ситуації.

Обласна служба зайнятості бере активну участь в організації оплачуваних громадських робіт з ліквідації наслідків катастрофічної повені. Згідно з розпорядженням голови Міжгірської районної державної адміністрації, оплачувані громадські роботи, спрямовані на ліквідацію наслідків стихійного лиха, що сталося 23-27 липня, проводяться на території 4 сільських - Синевирсько-Полянська, Верхньобистрянської, Колочавської, Торуньської сільських та Міжгірської селищної рад. Безробітні продовжують очищувати русла річок від забруднення побутовим та промисловим сміттям. З початку громадських робіт з ліквідації наслідків стихії між службою зайнятості та головами сільських рад  Міжгірського району укладено 5 угод, відповідно до яких працювало 60 безробітних міжгірчан.
На території Великобистрянської сільської ради заплановано відремонтувати дороги по вулицях Лаптєвої, Зарічній та Сирохмана, силами безробітних допомогти у будівництві мосту в урочищі Сигла, на берегоукріпленні річки Ріка по вул. Зарічній. Силами безробітних з Колочавської сільської ради відбудовуються мости, які знаходяться на вулицях Туряниці, Ольбрахта, Борканюка, берегоукріплюючі підпірні стінки  в урочищі Сухар. Найближча перспектива – ремонт дороги Бранища,  що в селі Лопушне, яке належить до Торуньської сільської ради.
 У сільській раді Синевирської Поляни, до якої належать 4 населених пункти: Синевирська Поляна, Свобода, Загорб, Береги та 11 присілків: Буковинка, Красний, Коминець, Студений, Сигли, Дальнє, Канчівський, Гавришів Звір, Нижнянські Верхи, Товчка, Плашанки. У кожному з них є потенційна загроза зсувів, наносів, підтоплень. На території цієї сільської ради безробітні розчищують русла річок та потічків, проводять частковий ямковий ремонт пошкоджених доріг, побудуали дерев’яний міст до урочища Канчівський.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з соціальними партнерами та громадськістю обласного центру зайнятості
06 жовтня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

19:14
На Тячівщині зіткнулися три автомобілі Фото новина
18:19
В Ужгороді на Закарпатській облаштують додаткову смугу Фото новина
17:26
На війні з рф поліг Герой із села Водиця на Ужгородщині Анатолій Фіцай Фото новина
16:19
/ 1
На Закарпатті з початку року вогонь знищив понад 570 гектарів сухостою Фото новина
15:07
/ 1
У пункті пропуску «Тиса» знайшли мікроавтобус у міжнародному розшуку Фото новина
14:34
Водій мотоцикла під наркотиками влаштував ДТП і тікав від патрульних Фото новина
13:35
/ 1
Стала відома подальша доля вилучених на Закарпатті стародруків Фото новина
12:33
У Білках на Хустщині попрощалися з полеглим на війні з рф воїном Петром Біксеєм Фото новина
11:13
Військовий з Углі отримав почесний нагрудний знак «Золотий хрест» Фото новина
10:13
У Велятині на Хустщині повідомили про загибель на війні захисника Юрія Марченка Фото новина
08:56
/ 3
Сьогодні в Ужгороді стартує «Сакура Фест»
00:47
У понеділок у Мукачеві попрощаються з Юлієм Калі, що загинув ще в грудні 2024-го Фото новина
17:52
Після восьми місяців неволі додому повернувся військовий із Хустщини Фото новина
16:53
27 старовинних книг намагалися вивезти за кордон через Закарпаття Фото новина
14:18
/ 1
Рятувальники ліквідували 9 пожеж сухої трави за один день Фото новина
14:16
У селі Залом на Хустщині попрощаються із полеглим Героєм Богданом Мигалко Фото новина
14:12
Понад 30 сімей загиблих захисників отримають допомогу від Ужгородської міськради
13:06
У Тересві на Тячівщині повідомили про загибель військовослужбовця Олександра Шафара Фото новина
13:02
/ 2
В Ужгороді депутати міської ради не підтримали жодну з петицій щодо забудови Ботанічної набережної Фото новина
12:57
/ 2
Лікарню в Ужгороді за 125 млн грн відремонтує фірма, що фігурує у кримінальній справі щодо привласнення грошей під час ремонту поліклініки
09:42
У Лазещині на Рахівщині прощатимуться з військовим Олександром Головко Фото новина
14:34
/ 9
Депутата райради Закарпаття викрили на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
13:25
/ 2
В Ужгороді в останню дорогу проведуть полеглого воїна Івана Черничка Фото новина
11:18
У Нижньому Болотному на Хустщині в останню дорогу провели захисника Віктора Шпиньовича Фото новина
10:05
На Мукачівщині медики рятували дітей від панічної атаки після озброєного нападу на їхню матір Фото новина
» Всі новини