Опалювальний сезон на Закарпатті розпочали достроково. В Ужгороді - холодно

Насамперед тепло подали у школи, дитсадки та лікарні

Опалювальний сезон на Закарпатті розпочали достроково. В Ужгороді - холодно

Погіршення погодних умов цьогоріч прискорило початок опалювального періоду на Закарпатті. 24 вересня голова облдержадміністрації підписав розпорядження, яким рекомендовано органам місцевого самоврядування розпочати опалювальний сезон для закладів соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури та населення.

Минулого тижня опалювальний сезон поступово розпочався у лікувальних закладах, школах та дитсадках області. У всіх містах та районах області, за винятком Ужгорода та Перечинського району, прийнято розпорядження про початок опалювального сезону  в бюджетних установах.  На 29 вересня тепло подано у всі заклади соціального захисту населення області. До теплопостачання підключено 33 із 59 лікарень краю. Однак цього понеділка у зв’язку з потеплінням у 22 закладах охорони здоров’я подача тепла припинена. Наразі теплом забезпечені 629 із 705 шкіл та 455 із 518 дошкільних закладів області.

„Найкраща ситуація із опаленням закладів освіти у місті Мукачево, Берегівському, Великоберезнянському, Мукачівському та Тячівському районах. У цих районах у всіх школах та дитсадках розпочався опалювальний період. Натомість у жодному навчальному та дошкільному закладі Ужгорода та Перечинського району подача тепла так і не розпочалася”, – констатує  заступник голови облдержадміністрації Віктор Лукеча.

Він також повідомив, що теплопостачання житлових будинків, принаймні у тестовому режимі,  теж може розпочатися, якщо погіршаться погодні умови.

„Початок опалювального сезону є своєрідним екзаменом для підприємств житлово-комунального господарства, які забезпечують теплом житловий фонд. До опалювального періоду на Закарпатті почали готуватися ще з квітня: були розроблені конкретні заходи, що дозволило подати тепло у заклади соціальної сфери на кілька тижнів раніше, ніж планувалося”, – констатує Віктор Лукеча.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА
01 жовтня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

01:56
На війні з росією поліг Роберт Зубан зі Солотвина на Тячівщині Фото новина
01:44
У лікарні у Гайвороні на Кіровоградщині помер захисник Юрій Галаговець з Лютої Костринської громади Фото новина
01:24
Як Ужанський нацпарк став на бік руйнування Карпат, а надлісництва через вітряки втратили сертифікати FSC
11:50
Синевир – «морське око», «озеро зі сліз» та кінолокація Фото новина
11:36
У Дубриничах крім приміщення для ВПО, зданого в оренду "вітропаркам", виявили ще одне необліковане Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 11 лютого
12:24
/ 2
На Закарпатті батько з сином намагалися вивезти сигарети до Словаччини Фото новина
12:16
Подорож Стежками Довбуша: екоосвітня програма в Карпатах для школярів
11:19
На війні з росією поліг воїн із села Бакош на Берегівщині Василь Хіміч Фото новина
09:21
/ 1
Патрульні в Ужгороді зупинили нетверезого водія без права керування Фото новина
10:13
/ 2
В Ужгороді стартувала серія безкоштовних романтичних екскурсій містом
09:02
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 9 лютого
11:15
/ 1
У Ясіні на Рахівщині попрощалися з Героєм Павлом Говбелом Фото новина
18:28
В Ужгороді патрульні зупинили водія з 2,32 проміле алкоголю Фото новина
09:19
/ 2
В Ужгороді зупинили водія без прав із ознаками наркотичного сп’яніння Фото новина
10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
» Всі новини