Закарпатські підприємці труби крали – держохоронці їх впіймали

Суботнього ранку, 22 вересня, як і напередодні, моросив дощ. Та негода не заважала державним охоронцям Мукачівського МВДСО Управління Державної служби охорони Ярославу Бабидоричу та Василеві Білаку нести службу на дорученій їм ділянці – вздовж гілки міжнародного нафтопроводу "Дружба" ВАТ "Укртранснафта".

Патрулюючи територію і рухаючись трасою Київ-Чоп, на 742 км пильні охоронці запримітили лісовоз "Урал", що прямував їм назустріч. Правоохоронці зупинили вантажне авто, позаяк вже володіли оперативною інформацією, що лісовоз може перевозити матеріальні цінності ВАТ "Укратранснафта".
Оглянувши кузов автівки, напарники виявили 5 труб довжиною по 10 метрів кожна. Запитавши у водія, 25-річного мешканця с. Плоске Свалявського району, про документи на товар, з'ясували, що їх не існує. Аби встановити істину, державні охоронці попросили водія разом з двома пасажирами проїхати у Свалявський райвідділ міліції.
Уже у відділку затримані приватні підприємці зі Свалявщини зізналися, що поцупили труби з гілки нафтопроводу "Дружба" з тим, щоби збути їх на "чорному" ринку. Простіше кажучи – здати на металобрухт! Між тим, зазначені труби – аварійного резерву. Себто при поломці на певному відрізку нафтогону – труба міняється на місці, для цього запасні труби постійно знаходяться уздовж гілки нафтопроводу. Як встановили експерти, ринкова вартість вкраденого становить 5500 гривень. Але чи можна вкласти у цю суму колосальні збитки, які б могли нанести державі зловмисники, встигни вони довести до кінця задумане?! Та на заваді їм стали державні охоронці.
Наразі порушена карна справа, автомобіль знаходиться на штрафмайданчику. Невдовзі міліція дасть оцінку діям спритників, проте не у валюті, а в статтях із Кримінального кодексу .

Оксана Кузьмінська, речниця УДСО при УМВС України в Закарпатській області
24 вересня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

17:57
/ 2
На Закарпатті чоловік продав автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для ЗСУ Фото новина
13:13
/ 1
На Мукачівщині чоловік намагався продати автомат і гранату Фото новина
12:06
На Берегівщині 24-річний зловмисник напав на 13-річного хлопця через вигаданий «борг»
18:05
/ 3
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засудили 20-річного водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків Фото новина
17:13
/ 1
ВАКС призначив до розгляду корупційну справу судді Воловецького райсуду Пелиха
15:54
/ 3
На Закарпатті накрили ще три «схеми для ухилянтів» Фото новина
15:10
/ 1
СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею на Закарпатті Фото новинаВідео новина
14:12
/ 1
12 закарпатців постануть перед судом за наркобізнес і «схеми» втечі за кордон Фото новина
15:57
/ 3
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусіда Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 30
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
» Всі новини