Закарпаття другий місяць отримує гуманітарну допомогу для постраждалих краян

Перші гуманітарні вантажі почали надходити ще на початку серпня. На 22 вересня в постраждалі внаслідок паводку райони прибуло 19 вантажів із дев’яти європейських країн. Їх загальна вартість – 2 мільйони 720 тисяч гривень.

Найвідчутніше допомагають угорці – за цей час вони надіслали 3 вантажі загальною вартістю майже 1,7 мільйона гривень. Закарпаттю допомагають обладнанням, одягом, продуктами харчування, меблевими наборами, медикаментами, будівельними інструментами та матеріалами.  До кінця вересня у постраждалі райони надійдуть ще два вантажі – представники Церкви євангельських християн-баптистів з німецького міста Андернах планують передати в Ясінянський територіальний центр обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян  вантаж одягу, меблів, засобів гігієни загальною вартістю майже 23 тисячі доларів США. Ще один вантаж від швейцарської місії „Світло на Сході” отримають мешканці селища Буштино Тячівського району. Благодійники планують надіслати одяг та меблі.
    Наразі триває розподіл гуманітарних вантажів, що надійшли   на Закарпаття. Фактично вже розподілено допомогу на суму 1 мільйон 214 тисяч гривень. Отримали її бюджетні установи Рахівського району: центральна районна лікарня, дитячі садочки, школи та лікарня у селищі Ясіня. Допомога населенню постраждалих сіл надходить через Рахівський та Ясінянський територіальні центри управління праці та соціального захисту, Товариство Червоного Хреста та через релігійні і громадські організації району. На Тячівщині та Хустщині допомогу розподілили в організаціях Червоного Хреста та через територіальні центри управління праці та соціального захисту.
    Допомогу отримали й організації, які причетні до ліквідації наслідків стихійного лиха. Угорці надіслали для Закарпатського виробниче управління по меліорації комплект техніки та спецзасобів на загальну суму майже 780 тисяч гривень. Відчутну допомогу обладнанням отримали і в управліннях МНС, охорони здоров’я, в обласній санепідемстанції та обласній інфекційній і клінічній лікарнях.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА
23 вересня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

16:41
/ 7
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 24
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
/ 1
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
02:40
Підтверджено загибель Михайла Пукмана з Верхнього Водяного на Рахівщині, який з липня 2024-го вважався зниклим безвісти Фото новина
02:12
/ 4
Розклад святкових богослужінь на Великдень у храмах Ужгорода та Мукачева
01:43
/ 4
За онлайн-трансляцію порно суд покарав пару з Міжгір'я "умовним" роком і конфіскував ноутбук
03:07
В Ужгороді презентували книжку "Августин Волошин: біографія президента Карпатської України" Фото новина
16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
11:12
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Готрою Фото новина
15:07
У ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" тиждень перевірятимуться автомобільні ваги, тому можливі затримки
» Всі новини