Електрозв'язківці стверджують, що ретранслятори випромінюють неймовірне електромагнітне поле в радіусі 50 кілометрів, тому, без перебільшення, називають Тячів «міні-Пістряловим». У небі над містом не видно птахів, а бджолярі занепокоєні тим, що від потужного магнітного поля комахи втратили орієнтацію і не повертаються на пасіку.
Кому належать антени-ретранслятори, я поцікавився у начальника Тячівського цеху електрозв'язку N95 Закарпатської філії ВАТ «Укртелеком» Сергія Костякіан, який дав коротку і скупу відповідь: «Не знаю і не відаю! Про їхнє функціонування, мабуть, знають тільки районні чиновники...»
Хоча тячівці подейкують, що власником деяких потужних антен-ретрансляторів є колектив ЗАТ «Українські радіосистеми», який обслуговує в цілому мобільний зв'язок нашої області.
Нині на Тячівщині функціонує більше 42 телефонних станцій, з яких 25 - цифрові, й інтенсивно проходить нове підключення до мережі високошвидкісного Інтернету ADSL (після обласного центру Закарпаття міста Ужгорода Тячів посідає 2-е місце на Закарпатті за показниками цифрової телефонізації).
Хустянка 20.09.2008 / 14:43:00
Коли одна з подібних антен "прикрашала" трубу котельні на одній з вулиць мого міста,то ні на котельні,ні на дахах сусідніх будинків не було жодного птаха.Мешканці добились зняття антени-птахи з"явились.Хтось хоче переконати нас у нешкідливості електромагнітного випромінювання?