Підсумки діяльності відділу по боротьбі з корупцією в ОДПС ДПА у Закарпатській області за 8 місяців 2008 року

Відділом по боротьбі з корупцією в ОДПС ДПА у Закарпатській області протягом січня-серпня 2008 року проведено 98 службових перевірок та розслідувань щодо працівників ОДПС. За результатами перевірок порушено 12 кримінальних справ (в т.ч. чотири кримінальні справи за фактом скоєння злочинів працівниками ОДПС , складено 9 протоколів про порушення вимог Закону України “Про боротьбу з корупцією”, до 92 співробітників ОДПС застосовано заходів дисциплінарного впливу, в т.ч. чотирьох звільнено з органів ОДПС, внесено 125 подань керівництву ОДПС для вжиття заходів реагування та усунення недоліків.

На постійному контролі є питання підбору кандидатів, що приймаються на службу в органи державної податкової служби України. До складу кадрових комісій з розгляду та перевірки кандидатів на вакантні посади в ОДПС включені представники відділу. Протягом 2008 року було проведено 118 перевірок кандидатур на вакантні посади в ОДПС, з них відмовлено в призначенні 14 кандидатам. При перевірці кандидатів на призначення в органи ДПС особлива увага приділяється отриманню та перевірці інформації про їх можливу участь у комерційній діяльності, входження до складу правління чи інших виконавчих органів суб’єктів господарювання, що здійснюють підприємницьку діяльність, а також виконання роботи на умовах сумісництва (крім наукової, викладацької, творчої діяльності), отриманню та перевірці іншої інформації щодо несумісності зайняття посади державного службовця. Винесено 13 офіційних застережень про недопущення протиправної поведінки.
Також протягом поточного року підрозділом проводились ряд профілактичних заходів, спрямованих на попередження корупційних діянь з боку співробітників ОДПС області, а саме: проведено 72 виступи, бесіди, лекції у колективах державної податкової служби області, зокрема, щодо роз’яснення працівникам органів державної податкової служби області положень чинного кримінального законодавства та Закону України “Про боротьбу з корупцією”. Проведено 55 виступів у друкованих засобах масової інформації, 20 виступів по телебаченню та радіо. У постійному режимі працює “телефон довіри”.
Пріоритетними напрямками ВБК в ОДПС ДПА у Закарпатській області у поточному році залишається реалізація комплексу заходів щодо забезпечення оперативного супроводження за основними корупційно небезпечними напрямами діяльності органів державної податкової служби, в тому числі адміністрування податку на додану вартість, контрольно-перевірочна робота, адміністрування акцизного збору, робота з податковим боргом (застосування податкової застави), виявлення та вилучення товарів з незаконного обігу.
Для підтримання безпечних умов роботи працівників органів державної податкової служби, запобігання втягування їх у протиправну діяльність, попередження і розкриття корисливих та інших умисних злочинів, пов’язаних із службовою діяльністю, у ВБК в ОДПС ДПА у Закарпатській області з 1998 року цілодобово працює телефон довіри 3-52-70.

ВБК в ОДПС ДПА у Закарпатській області
10 вересня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

17:12
/ 2
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 3
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 13
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
» Всі новини