Учасники Першої школи молодих лідерів ознайомляться з мальовничим Закарпаттям

Громадська ліга "Україна - НАТО" разом з Атлантичною Радою України за підтримки Данської Атлантичної Асоціації та зацікавлених державних установ України оголошує проведення Першої школи молодих лідерів "НАТО та кризовий менеджмент після Бухарестського саміту НАТО: досвід формування молодіжної політики".

Школа відбуватиметься 26 вересня - 1 жовтня 2008 року на базі відпочинку "Едельвейс" у мальовничому Прикарпатті.
Метою школи є об’єднання, з урахуванням міжнародного досвіду і співробітництва, зусиль молодіжних організацій щодо поглиблення обізнаності і розуміння процесів Європейської та Євроатлантичної інтеграції (ЄАІ) та сприянні поступової підтримки цих процесів різними верствами населення в більшості регіонів України.
Програма школи включатиме серію інтерактивних лекцій, семінарів, презентацій, участь у симуляційній грі "НАТО та кризисний менеджмент", обговорення і започаткування відповідних громадських ініціатив, конкурси, спортивні змагання і імпровізовані концерти і, безумовно, знайомство з мальовничим Закарпатським краєм, його традиціями і мешканцями.
Учасники школи, студенти та молодь, мають представляти одну з найбільш відповідних молодіжних громадських організацій області, яка свідомо поділяє Європейські та Євроатлантичні прагнення України і зацікавлена спільно працювати щодо поширення підтримки скорішого набуття Україною Плану дій щодо членства в НАТО, та готова гідно представити свій регіон та громадські об’єднання своєї області під час ярмарки організацій та заходів, які будуть проведені в рамках школи (де є нагода продемонструвати презентації власної діяльності і проектів, публікації, фотоальбоми, фільми тощо.
Зацікавлені особи повинні надіслати до 15 вересня 2008 року на електронну адресу lider_shkola@ukr.net заявку на участь. У відповідь організаційний комітет надішле анкету та угоду щодо умов участі.

Освітній портал
03 вересня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

19:38
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 1
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 5
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
14:41
В Ужгороді водій із ознаками наркотичного сп’яніння відмовився від огляду Фото новина
12:45
/ 1
Туристи сфотографували Брокенського привида у Карпатах Фото новина
10:56
Дружині загиблого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду Фото новина
23:47
/ 5
ПФУ на рік запізнився з апеляцією на "захмарну" пенсію колишнього прокурора-"кіндерсюрприза" з Закарпаття Казака, що виїхав у Швецію
» Всі новини