На Закарпатті нині найнижча заборгованість по зарплаті

Про це повідомив нині голова ОДА Олег Гаваші

На Закарпатті нині найнижча заборгованість по зарплатіПитання погашення заборгованості по заробітній платі було одним з основних, які сьогодні розглядалися на селекторній нараді за участі глави секретаріату Президента України Віктора Балоги та губернаторів.

Як повідомив після закінчення наради голова Закарпатської ОДА Олег Гаваші, на сьогодні заборгованість по заробітній платі в Закарпатській області є найнижчою порівняно з усіма регіонами України. У загальній структурі боргів закарпатські займають всього 0,3 відсотка. Але, поряд з цим, є інша проблема: темпи зростання заборгованості в Закарпатті найвищі. Спостерігається така ситуація від початку року, коли сталася аварія на Солотвинському солеруднику. У результаті вийшло так, що за темпами зростання заборгованості по зарплаті Закарпаття лідирує в Україні. Якщо на початку року загальна сума боргів сягала 2 мільйонів гривень, то за результатами півріччя поточного року – 4 млн. грн.

Олег Гаваші повідомив, що, тим не менше, протягом вересня заборгованість по зарплаті в Закарпатті вже зменшено більше, ніж на 3,6 %. Голова ОДА пообіцяв, що до кінця поточного року припиняться темпи зростання боргів.

Як повідомив офіційний сайт Закапатської ОДА, 26 вересня в.о. голови Закарпатської облдержадміністрації І.Балога та заступник голови облдержадміністрації І.Качур провели засідання комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участі голів райдержадміністрацій, керівників правоохоронних та контролюючих органів, підприємств-боржників, окремих структурних підрозділів ОДА. Зазначалося, що в області станом на 1 вересня ц.р. заборгованість по зарплаті становить 4,4 млн. грн. і в порівнянні з 1 серпня зменшилась на 163 тис. грн. Дано конкретні доручення щодо погашення заборгованості по зарплаті.
Ужгород.нет
26 вересня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:29
На війні з рф загинув Захисник із Воловця — Іван Мадяр Фото новина
16:25
Екологи з’ясовують причини почервоніння води у річці Уж Фото новина
15:43
/ 1
Прокуратура вимагає більшу заставу для підприємця, що перевозив ухилянтів у фурі на Закарпатті Фото новина
14:23
У Рахівській громаді проведуть стерилізацію безпритульних тварин Фото новина
13:15
Влада та інвестори домовляються про відновлення “Flex” у Мукачеві Фото новина
12:16
У Мукачеві після ракетного удару якість повітря поступово покращується Фото новина
10:58
На Берегівщині зафіксували спалах африканської чуми свиней серед диких кабанів Фото новина
09:59
Рятувальники ліквідували масштабну пожежу після ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
08:56
/ 7
В Ужгороді поліцейського звільнили за захист ветерана від ТЦК Фото новина
19:31
/ 1
Велика закарпатська афера
18:43
Лікарі повідомили про стан постраждалих унаслідок ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
17:49
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали 18-річну переправницю разом з «клієнтом» Фото новина
16:46
До Мукачева прибув евакуаційний потяг з Дніпропетровщини Фото новина
15:43
На Тячівщині взяли під варту двох переправників Фото новина
14:36
Працівники водоканалу в Мукачеві натрапили на міну часів Другої світової Фото новина
13:09
/ 1
Чоловік, якого рятувальники витягли з урвища на Рахівщині, помер Фото новина
12:59
/ 1
На Рахівщині 26-річний турист з Бахмута зірвався в урвище Фото новина
12:12
/ 1
Собака допоміг закарпатським прикордонникам затримати порушників на кордоні з Румунією Фото новина
10:03
У Мукачеві другу добу гасять пожежу після ракетного удару рф по підприємству Фото новина
09:07
Сімох чоловіків, які шукали шлях за кордон у Telegram, затримали на Тячівщині Фото новина
06:56
/ 1
Закарпаття втрачає туристичний потенціал через рішення про будівництво вітряків - експерт
23:53
Жінки, які захищають Карпати. Наталія Вишневська про вітряки на Закарпатті та участь громадськості Відео новина
19:53
Відкрито реєстрацію на подорож екоклубу в Ясіня "Стежка Довбуша"
17:24
У Воловці взято під варту підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої Фото новина
16:48
/ 1
Керівництво угорщини уникає згадки про росію після ракетного удару по Мукачеву Фото новина
» Всі новини