Майже половина населення Закарпаття має серцево-судинні завхорювання

Сьогодні голова Закарпатської ОДА Олег Гаваші відвідав новий корпус обласного кардіодиспансеру. Це друга черга будівництва комплексу, яке розпочали ще у 1987 році. Нове приміщення повністю відповідає європейським стандартам. Лікуватися в ньому пацієнти зможуть уже з 1 вересня.

Майже половина населення Закарпаття має серцево-судинні завхорювання

О.Гаваші розповів, що в краї активно покращують якість надання медичних послуг. Так, на днях у Хусті запрацювала нова сімейна амбулаторія. Що стосується кардіодиспансеру, то у Закарпатті зараз нараховується близько 600 тисяч людей, які мають проблеми із серцево-судинною системою. Саме цей лікувальний заклад зможе вирішити проблему.
 Начальник управління охорони здоров’я Михайло Турянчик розповів, що у лікувальному закладі усі процедури проводяться безкоштовно. За один рік фінансування збільшено з 3,6 млн.грн. до 7,6 млн.грн.
 Головний лікар закладу Роман Соскида від імені колективу подякував облдержадміністрації за сприяння у відкритті комплексу і нагадав колегам про велику відповідальність медпрацівників. Один з лікарів запропонував перейменувати обласний диспансер у обласний кардіологічний центр – адже у закладі надають більше медпослуг, ніж у звичайних диспансерах.
З січня наступного року у диспансері запрацює кардіохірургічне відділення – тут проводитимуть складні операції на відкритому серці за допомогою апарату штучного кровообігу.
Сьогодні у медзакладі трудиться 116 медпрацівників. Стаціонар розрахований на 106 ліжок. Диспансерне поліклінічне відділення розраховано на 180 відвідувань за добу.

Ярослав Гулан, ЗІА "Простір"
22 серпня 2008р.

Теги:

Коментарі

Хустянка 22.08.2008 / 18:49:00
Амбулаторія в Хусті чи в Хустському районі?Хуст-не Ужгород,амбулаторія в віддаленому Драгові чи Медвежому-це не кардіоцентр на Шахті.

НОВИНИ: Соціо

09:05
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 13 лютого
18:24
Де народжується Уж? — природничо-пізнавальна програма для школярів
17:12
/ 1
8-річній Домініці з Мукачева успішно пересадили нирку від мами в «Охматдиті» Фото новина
15:16
Прикордонники Чопського загону провели в останню дорогу свого побратима на Вінниччині Фото новина
12:46
/ 5
В Ужгороді обговорили запуск поїзда «Sakura Train» як символ українсько-японської дружби Фото новина
11:45
/ 1
На Рахівщині гірські пошуковці врятували подружжя з Одещини Фото новина
11:26
/ 1
Руськокомарівський ліцей: "Охрімова свита" місцевого самоврядування
10:28
/ 2
На кінець 2025-го середня зарплата на Закарпатті становила 29 тис. грн
01:56
/ 1
На війні з росією поліг Роберт Зубан зі Солотвина на Тячівщині Фото новина
01:44
/ 1
У лікарні у Гайвороні на Кіровоградщині помер захисник Юрій Галаговець з Лютої Костринської громади Фото новина
01:24
/ 22
Як Ужанський нацпарк став на бік руйнування Карпат, а надлісництва через вітряки втратили сертифікати FSC
11:50
Синевир – «морське око», «озеро зі сліз» та кінолокація Фото новина
11:36
У Дубриничах крім приміщення для ВПО, зданого в оренду "вітропаркам", виявили ще одне необліковане Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 11 лютого
12:24
/ 3
На Закарпатті батько з сином намагалися вивезти сигарети до Словаччини Фото новина
12:16
Подорож Стежками Довбуша: екоосвітня програма в Карпатах для школярів
11:19
На війні з росією поліг воїн із села Бакош на Берегівщині Василь Хіміч Фото новина
09:21
/ 1
Патрульні в Ужгороді зупинили нетверезого водія без права керування Фото новина
10:13
/ 2
В Ужгороді стартувала серія безкоштовних романтичних екскурсій містом
09:02
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 9 лютого
11:15
/ 1
У Ясіні на Рахівщині попрощалися з Героєм Павлом Говбелом Фото новина
18:28
В Ужгороді патрульні зупинили водія з 2,32 проміле алкоголю Фото новина
09:19
/ 2
В Ужгороді зупинили водія без прав із ознаками наркотичного сп’яніння Фото новина
10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
» Всі новини