Голова Закарпатської ОДА побував із робочою поїздкою у Великоберезнянському районі

Мешканці Великоберезнянщини прийшли зі своїми проблемами до голови Закарпатської облдержадміністрації Олега Гаваші, який у четвер, 21 серпня, провів у районі прийом громадян.

Олег Гаваші та т.в.о. голови Великоберезнянської РДА Мирослава Каламуняк
Олег Гаваші та т.в.о. голови Великоберезнянської РДА Мирослава Каламуняк

Порушувалися питання як особистого характеру, так і ті, що мають значення для громади району. Пані Галина, багатодітна матір, яка виховує 14 дітей, в тому числі 8 неповнолітніх, просила допомогти вирішити житлові проблеми. Наразі вся родина проживає в одному із сіл району, в однокімнатній квартирі площею 26 метрів квадратних. Вникнувши в суть проблеми, керівник краю запропонував багатодітній родині два варіанти її вирішення:  побудувати нову оселю або придбати  у селі  будинок.  Другу пропозицію і було обрано як найбільш оптимальну. Родина має в найближчий час знайти будинок, що продається. В свою чергу Олег Гаваші пообіцяв віднайти кошти.
З питанням ремонту доріг до голови облдержадміністрації звернувся сільський голова Стричави Іван Фрінгош. За його словами, в двох селах – Княгині та Стричаві – є відрізки дороги до віддалених присілків, куди взимку  неможливо доїхати. Голова просив сприяння у керівника краю, адже коштом сільського бюджету багато не зробиш. Олег Гаваші дав доручення фахівцям служби автомобільних доріг, щоби вийти на оптимальне рішення.
Василь Петрунь, головний інженер одного з деревообробних підприємств, просив сприяння у вирішенні проблеми тирси, якої за роки роботи підприємства накопичилося немало. Олег Гаваші запропонував головному інженеру налагодити співпрацю з представниками заводу по виробництву паливних брикетів, що невдовзі запрацює на базі Вилоцького ДОКу, що на Виноградівщині. Це підприємство у великих обсягах перероблятиме біомасу, зокрема і тирсу, солому, листя, гілки тощо.
Двоє пенсіонерів звернуся до голови облдержадміністрації з проханням придбання та встановлення в їхніх оселях газових конвекторів. Вже наступного тижня  відповідні служби  мають вирішити цю проблему.

Цього ж дня голова облдержадміністрацїі побував на об’єктах освіти та медицини Великоберезнянщини. Насамперед керівник краю оглянув районну лікарню, яка потребує капітатального ремонту. В закладі необхідно реконструювати систему тепло- і водопостачання. Саме приміщення теж вкрай потребує капітальної реконструкції. Загалом на ремонт необхідно майже 2,5 мільйона гривень.
Ще один медичний заклад, який оглянув керівник краю, – Костринська амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Будівля зведена ще в кінці XIX століття і  теж потребує капітального ремонту. Тут насамперед необхідно міняти дах і систему електропостачання.
Частину коштів на обидва ці медичні об’єкти виділять з районного бюджету, але цього далеко не достатньо. Тож необхідно віднайти гроші в обласному бюджеті. З цього приводу Олег Гаваші дав доручення відповідним управлінням облдержадміністрації.
В цьому ж селі Олег Гаваші побував і в дитячому садку. Цього року за рахунок коштів сільради тут було проведено ремонт. Нині заклад відвідує 32 дітей, але прийняти більше малечі в дитсадку не можуть. У Великому Березному голова облдержаміністрації цікавився підготовкою місцевої ЗОШ I-III ст. до початку навчального року. Наразі тут завершуються ремонті роботи.
Відтак Олег Гаваші провів розширене засідання виїзної колегії  облдержадміністрації.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА
22 серпня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини