Закарпаття-Херсонщина: Подолаємо стихію разом

Стихійне лихо, яке сталося 23.27 липня 2008 року у шести західних областях України, заподіяло величезних збитків господарському комплексу та мешканцям цих регіонів. Не оминуло це воно і Закарпаття, де найбільше постраждали Рахівський, Тячівський, Хустський райони.

Голова Закарпатськоъ обласної ради Михайло Кічковський та голова облдержадміністрації Олег Гаваші звернулись до керівників інших областей з проханням надати посильну допомогу для подолання наслідків стихії.
    Невідкладно відгукнулись і підтримали Закарпаття - Донецька, Луганська, Хмельницька, Чернігівська області, інші регіони.
    На ім’я голови ради Михайла Кічковського надійшов лист від голови Херсонської обласної ради Володимира Демьохіна.
    У ньому йдеться про те, що мешканці цього південного краю з глибоким болем і співчуттям сприйняли горе своїх співвітчизників. На Херсонщині проводиться збір коштів для надання практичної допомоги постраждалим. У потерпілі від паводку області направлено будівельні бригади, які займатимуться ремонтно-будівельними роботами.
    Крім того, Херсонська обласна рада вийшла з ініціативою до сільських, селищних, міських голів, голів районних рад, депутатського корпусу, всієї територіальної громади області проаналізувати питання щодо наявності вільного житла, придатного для проживання, та надання пропозицій закарпатцям, жителям інших потерпілих від стихій регіонів, які бажають переселитися для тимчасового або постійного проживання та працевлаштування у районах і містах Таврії.

Сайт ДПА України в Закарпатській області
21 серпня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

12:33
/ 1
У Буштині відкрили стели на честь воїнів Мукачівського прикордонного загону Фото новина
08:47
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнень електроенергії на 7 грудня
18:57
/ 3
На Закарпатті запустили процес забудови вітряками гори Гострої - частини Смарагдової мережі
15:27
Військові, ветерани та волонтери отримали державні нагороди до Дня ЗСУ Фото новина
13:26
/ 8
В Ужгороді патрульний надав домедичну допомогу чоловікові після бійки
09:15
Нічний удар по залізниці спричинив масові затримки поїздів на Закарпаття
18:14
До Мукачева прибув черговий евакуаційний поїзд із Дніпропетровщини Фото новина
17:23
У Мукачеві проведуть в останню путь полеглого захисника Володимира Луканинця Фото новина
12:03
На війні з рф поліг захисник із Виноградова Андрій Кириченко
11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
10:59
/ 2
Затриманий на хабарі суддя Олександр Пелих мобілізувався до ЗСУ
09:20
/ 13
Керівником Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області призначено Костянтина Черпіцького Фото новина
09:08
/ 2
Чопський прикордонний загін очолив Євгеній Бабич Фото новина
09:01
На Закарпатті оприлюднили прогнозований графік можливих відключень електроенергії на 5 грудня
16:52
На війні з рф помер військовий із села Свобода на Берегівщині Михайло Дерда Фото новина
13:56
В Ужгороді відкрили міні-скульптуру «Різдвяний цвіркун» Фото новина
09:09
Актуальний графік відключень електроенергії на Закарпатті 4 грудня
23:08
На війні поліг Василь Русин з Бистриці Чинадіївської громади Фото новина
18:00
В Ужгороді відкрилася Резиденція Святого Миколая
15:22
Туристичний потенціал Закарпаття презентували на виставці у Стокгольмі Фото новина
12:45
На Хустщині після повторного спалаху гепатиту А в Ізі посилили протиепідемічні заходи
11:17
/ 3
У Мукачеві запряцював перший в області крематорій для тварин Фото новина
10:03
У НПП «Синевир» посилили патрулювання через ризики незаконних рубок ялинок перед новорічними святами
09:04
На Закарпатті 3 грудня діятиме погодинне відключення електроенергії
18:17
/ 1
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
» Всі новини