Ющенко дав десять днів, щоб очистити від сміття підтоплені регіони

Президент Віктор Ющенко доручив в десятиденний термін очистити постраждалі від стихії населені пункти від сміття. Про це він заявив, відкриваючи сьогодні засідання Ради національної безпеки і оборони України.

Ющенко нагадав, що днями знаходився з робочою поїздкою в Івано-Франківській області. Оглянувши деякі села, Президент був дуже обурений кількістю бруду та сміття. Наприклад, у селі Криворівня, відомому своїми численними музеями, така кількість сміття, що Голові держави здалося, ніби його спеціально перетворювали на смітник останні десять років. А дороги, за спостереженням Президента, покриті 15-сантиметровим шаром піску.
«Можливо, що це неділя була, але я не бачив там жодної людини, яка займалася б цими роботами. Я не бачив там жодного представника служби зайнятості», - сказав він.
Ющенко звернувся до губернаторів, голів РДА, сільських голів із проханням організувати роботу місцевих громад у цьому напрямі. «Виключно через Київ ці роботи провести неможливо. Ми повинні два тижні присвятити тому, як організувати роботу місцевих громад», - заявив він, додавши, що вивезти сміття з цих населених пунктів необхідно вже в найближчі 10 днів.
При цьому Голова держави підкреслив, що гравій, пісок, каміння, сміття й повалені дерева необхідно «всім миром за 10 днів через суспільну ініціативу, через суботники, неділі-понеділки, нам це необхідно зробити».
Нагадаємо, сьогоднішнє засідання РНБО під головуванням Президента Ющенка було присвячене питанню активізації робіт із відновлення зруйнованих у результаті повені об’єктів та інфраструктури західних регіонів України. Через участь у засіданні РНБО Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко перервала свою відпустку.

proua.com
19 серпня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:29
На війні з рф загинув Захисник із Воловця — Іван Мадяр Фото новина
16:25
Екологи з’ясовують причини почервоніння води у річці Уж Фото новина
15:43
Прокуратура вимагає більшу заставу для підприємця, що перевозив ухилянтів у фурі на Закарпатті Фото новина
14:23
У Рахівській громаді проведуть стерилізацію безпритульних тварин Фото новина
13:15
Влада та інвестори домовляються про відновлення “Flex” у Мукачеві Фото новина
12:16
У Мукачеві після ракетного удару якість повітря поступово покращується Фото новина
10:58
На Берегівщині зафіксували спалах африканської чуми свиней серед диких кабанів Фото новина
09:59
Рятувальники ліквідували масштабну пожежу після ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
08:56
/ 7
В Ужгороді поліцейського звільнили за захист ветерана від ТЦК Фото новина
19:31
/ 1
Велика закарпатська афера
18:43
Лікарі повідомили про стан постраждалих унаслідок ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
17:49
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали 18-річну переправницю разом з «клієнтом» Фото новина
16:46
До Мукачева прибув евакуаційний потяг з Дніпропетровщини Фото новина
15:43
На Тячівщині взяли під варту двох переправників Фото новина
14:36
Працівники водоканалу в Мукачеві натрапили на міну часів Другої світової Фото новина
13:09
/ 1
Чоловік, якого рятувальники витягли з урвища на Рахівщині, помер Фото новина
12:59
/ 1
На Рахівщині 26-річний турист з Бахмута зірвався в урвище Фото новина
12:12
/ 1
Собака допоміг закарпатським прикордонникам затримати порушників на кордоні з Румунією Фото новина
10:03
У Мукачеві другу добу гасять пожежу після ракетного удару рф по підприємству Фото новина
09:07
Сімох чоловіків, які шукали шлях за кордон у Telegram, затримали на Тячівщині Фото новина
06:56
/ 1
Закарпаття втрачає туристичний потенціал через рішення про будівництво вітряків - експерт
23:53
Жінки, які захищають Карпати. Наталія Вишневська про вітряки на Закарпатті та участь громадськості Відео новина
19:53
Відкрито реєстрацію на подорож екоклубу в Ясіня "Стежка Довбуша"
17:24
У Воловці взято під варту підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої Фото новина
16:48
/ 1
Керівництво угорщини уникає згадки про росію після ракетного удару по Мукачеву Фото новина
» Всі новини