Червоний Хрест допомагає Закарпаттю

За інформацією Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, станом на 13 серпня вони отримали гуманітарну допомогу від благодійників на загальну суму 487 тисяч 518,03 гривень для потерпілих від паводку закарпатців. На сьогодні допомогу вже розподілено 2 тисячам 255 потерпілим від стихії на суму 125 тис. 789,43 гривень.

 Зокрема, від Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Рахівській, Тячівській районним організаціям Товариства Червоного Хреста України надійшли водоочисні фільтри, мийні та гігієнічні засоби. Від Червоного Хреста Угорщини Рахівській та Хустській районним організаціям – м’ясні консерви, матраци, ліжка, ковдри, спальні мішки, кірки, лопати, одяг тощо.
Ужгородська організація Товариства Червоного Хреста України отримала 60 гігієнічних наборів від МП „Мрія”, що в обласному центрі.
А від благодійника з Перечина тамтешній районній організації Товариства Червоного Хреста України надійшло 78 наборів мийних засобів.
Хустська районна організація ТЧХУ отримала від обласної організації  Товариства Червоного Хреста України 640 кг одягу. Від краян 230 кг одягу надійшло Ужгородській та Перечинській районним організаціям.
Обласна державна адміністрація від імені закарпатців щиро дякує всім, хто відгукнувся і надав посильну допомогу потерпілим від паводку.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА
14 серпня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 4
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
00:50
/ 2
Суд в Ужгороді покарав працівницю митниці за хабарництво штрафом
» Всі новини