Потерпілі від повені медики Закарпаття можуть звернутися по допомогу за номером 8-800-501-00-30

Український Медичний Союз (УМС) відкрив гарячу лінію для збору даних про медичних працівників західних регіонів України, які потерпіли від стихійного лиха. За номером 8-800-501-00-30 можна повідомити про медичних працівників, які постраждали від повені, повідомили в прес-службі Союзу.

За оперативними даними, що надійшли до Українського Медичного Союзу (УМС), від стихійного лиха у західних регіонах постраждало 2 011 медичних працівників. З них: Вінницька обл. - 69, Закарпатська обл. - 36, Львівська обл. - 259, Чернівецька обл. - 34, Тернопільська обл. - 57, Івано-Франківська обл. - 1556 медичних працівників.
УМС продовжує формувати списки  потерпілих від стихійного лиха медиків, які, за рішенням Союзу, отримують пряму адресну допомогу у розмірі 1000 грн. 
УМС висловлює подяку начальникам обласних управлінь охорони здоров'я, головним лікарям районних лікарень, головам обкомів профспілки медичних працівників областей, які знаходяться в зоні стихійного лиха, за оперативно надані списки постраждалих медичних працівників.
Номер гарячої лінії для медичних працівників, які постраждали від повені, - 8-800-501-00-30. Дзвінкі в Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні.

"ІнтерМедіа консалтинг"
13 серпня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

19:38
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 1
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 5
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
14:41
В Ужгороді водій із ознаками наркотичного сп’яніння відмовився від огляду Фото новина
12:45
/ 1
Туристи сфотографували Брокенського привида у Карпатах Фото новина
10:56
Дружині загиблого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду Фото новина
23:47
/ 5
ПФУ на рік запізнився з апеляцією на "захмарну" пенсію колишнього прокурора-"кіндерсюрприза" з Закарпаття Казака, що виїхав у Швецію
» Всі новини