Закарпатські правоохоронці долучилися до пошуку двох злочинців, що переховуються в горах

Двоє молодиків, підозрюваних у згвалтуванні і жорстокому вбивстві молодої жінки, кочують найглухішими закутками українських Карпат

Закарпатські правоохоронці долучилися до пошуку двох злочинців, що переховуються в горахМешканці невеликих сіл, присілків і лісництв, розташованих у районі витоків Білого і Чорного Черемошів, нині перебувають у стані підвищеної готовності — за оперативними даними правоохоронців, десь на цій території переховується двоє косівчан, підозрюваних у жорстокому злочині.

Влітку минулого року у прикарпатському місті Косів несподівано зникла молода жінка. Її пошуки по гарячих слідах виявилися безрезультатними. Та невдовзі труп зниклої, загорнутий у покривало, після невеликої повені виплив на поверхню місцевого озера. Там його першими виявили рибалки. За висновками судмедекспертів, над нещасною, перед тим як сховати кінці у воду, гвалтівники знущалися по-звірячому — все її тіло було оповите шнурами, а ноги — ланцюгами прив'язані до шиї.

Слідчі Косівського райвідділу міліції порушили кримінальну справу за ознаками насильницької смерті. Та лише цього літа в поле зору правоохоронців потрапило двоє підозрюваних — 1981 та 1983 років народження. Однак бузувіри зуміли втекти в гори й опинилися в малолюдних місцях неподалік українсько-румунського кордону.

Як розповіли мешканці прикарпатського села Нижня Яловичора, що у Верховинському районі, кілька днів тому обоє розшукуваних вийшли на люди в сусідньому буковинському селі Верхня Яловичора. Вони принесли на пункт прийому грибів шість боровиків — на ці дари лісу нинішнього року на Прикарпатті неврожай — і зажадали в розгубленої жінки хліба. Отримавши бажане, зловмисники зникли.

Нині правоохоронці роздають горянам листівки з короткими біографіями втікачів та їхніми портретами (риси обличчя в обох — типових карних злочинців). Як повідомили вчора у прес-службі прикарпатської міліції, до пошуків підозрюваних долучилися правоохоронці Чернівецької та Закарпатської областей і прикордонники.
Степан ГРАЖДА, "Україна молода"
22 вересня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини