Депутати Мукачівської райради виділили 50 тисяч гривень Рахівщині для ліквідації наслідків паводку

7 липня 2008 року відбулася дев’ятнадцята сесії Мукачівської районної ради п’ятого скликання, у ході якої депутати розглянули ряд важливих для району питань. Засідання розпочалося зі звіту Мукачівської райдержадміністрації про виконання повноважень, делегованих їй районної ради.

Перед присутніми виступив перший заступник голови райдержадміністрації Василь Пашкуляк. Він поінформував про роботу, яка ведеться в районі для забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку населених пунктів, а також що стосується ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів. Також йшлося і про промисловість,  інвестиційну діяльність, розвиток інфраструктури, освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту тощо.
Рішенням сесії внесено зміни до районного бюджету на 2008 рік. Зокрема на п’ять мільйонів вісімсот вісімдесят вісім тисяч дев’ятсот гривень збільшено обсяг доходів та видатків. Ці кошти будуть використані для соціально-економічного розвитку населених пунктів та покращення їх інфраструктури.
Також депутати Мукачівської районної ради виділили 50 тисяч гривень з місцевого бюджету Рахівському району для ліквідації наслідків паводку, що стався 23-27 липня 2008 року. Окрім того, кошти для надання допомоги потерпілим від стихії зголосилися перерахувати на відповідний рахунок представники всіх депутатських фракцій райради, працівники райдержадміністрації, районної ради   та бюджетних установ Мукачівщини, повідомили в секторі з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації апарату Мукачівської РДА.

ЗІА "Простір"
08 серпня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:29
На війні з рф загинув Захисник із Воловця — Іван Мадяр Фото новина
16:25
Екологи з’ясовують причини почервоніння води у річці Уж Фото новина
15:43
/ 1
Прокуратура вимагає більшу заставу для підприємця, що перевозив ухилянтів у фурі на Закарпатті Фото новина
14:23
У Рахівській громаді проведуть стерилізацію безпритульних тварин Фото новина
13:15
Влада та інвестори домовляються про відновлення “Flex” у Мукачеві Фото новина
12:16
У Мукачеві після ракетного удару якість повітря поступово покращується Фото новина
10:58
На Берегівщині зафіксували спалах африканської чуми свиней серед диких кабанів Фото новина
09:59
Рятувальники ліквідували масштабну пожежу після ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
08:56
/ 7
В Ужгороді поліцейського звільнили за захист ветерана від ТЦК Фото новина
19:31
/ 1
Велика закарпатська афера
18:43
Лікарі повідомили про стан постраждалих унаслідок ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
17:49
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали 18-річну переправницю разом з «клієнтом» Фото новина
16:46
До Мукачева прибув евакуаційний потяг з Дніпропетровщини Фото новина
15:43
На Тячівщині взяли під варту двох переправників Фото новина
14:36
Працівники водоканалу в Мукачеві натрапили на міну часів Другої світової Фото новина
13:09
/ 1
Чоловік, якого рятувальники витягли з урвища на Рахівщині, помер Фото новина
12:59
/ 1
На Рахівщині 26-річний турист з Бахмута зірвався в урвище Фото новина
12:12
/ 1
Собака допоміг закарпатським прикордонникам затримати порушників на кордоні з Румунією Фото новина
10:03
У Мукачеві другу добу гасять пожежу після ракетного удару рф по підприємству Фото новина
09:07
Сімох чоловіків, які шукали шлях за кордон у Telegram, затримали на Тячівщині Фото новина
06:56
/ 1
Закарпаття втрачає туристичний потенціал через рішення про будівництво вітряків - експерт
23:53
Жінки, які захищають Карпати. Наталія Вишневська про вітряки на Закарпатті та участь громадськості Відео новина
19:53
Відкрито реєстрацію на подорож екоклубу в Ясіня "Стежка Довбуша"
17:24
У Воловці взято під варту підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої Фото новина
16:48
/ 1
Керівництво угорщини уникає згадки про росію після ракетного удару по Мукачеву Фото новина
» Всі новини