Кожне звернення до податківців Закарпаття індивідуальне...

Для отримання відповіді на питання з оподаткування громадяни можуть звернутися до органів податкової служби як письмово, так і усно.

Протягом січня – липня 2008 року до податкових органів Закарпатської області надійшло 289 письмових звернень громадян (з них 209 заяв, 11 скарг, 55 пропозицій, 14 інформаційних запитів), що на 91 звернення більше, ніж за відповідний період 2007 року (198). Збільшення кількості письмових звернень відбулося за рахунок звернень про відмову від ідентифікаційного номера та звернень з незгодою громадян з Проектом Податкового кодексу, в частині, що стосується заміни існуючого ідентифікаційного номеру фізичної особи на номер картки платника податку, а також збільшення кількості звернень, в яких повідомляється про можливе порушення податкового законодавства іншими особами.
Письмові звернення, які стосувалися ідентифікаційних номерів або в яких висловлено незгоду з положеннями проекту Податкового кодексу щодо заміни ідентифікаційного номера фізичної особи на номер картки платника податку), становлять 45% від усіх звернень.
З метою роз’яснення громадянам порядку відмови від ідентифікаційного номера відділом масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Закарпатській області розроблено брошуру “Все про ідентифікаційні номери”, яка розміщена на веб–сайті облДПА, і розповсюджується серед громадян. Податковими органами проводяться й інші роз’яснювальні заходи з цього питання через ЗМІ, у населених пунктах тощо.
Також, варто відзначити, що 28% письмових звернень стосувалися контрольно-перевірочної роботи, в т.ч. з повідомленнями про порушення податкового законодавства іншими особами, частка яких зростає у загальній кількості звернень громадян.
Із 289 звернень, які надійшли до ОДПС області протягом січня-липня 2008 року, 27 звернень колективні від 649 громадян. З початку 2008 року до ОДПС Закарпатської області надійшло 11 карг, з яких: 8 на недоліки в роботі та на дії працівників ОДПС, з них підтвердилися 4. Протягом січня – липня 2008 року посадовими особами ОДПС у Закарпатській області проведено 501 особистий прийом 504 громадян.
 Головою ДПА у Закарпатській області проведено 28 прийомів громадян, в т.ч. 11 виїзних, заступниками Голови – 6 прийомів, в т.ч. 2 - виїзні, іншими посадовими особами – 5 прийомів, начальниками ДПІ проведено – 150 прийомів, в т.ч. 25 виїзних, заступниками начальників ДПІ – 204 прийоми, в т.ч. 41 виїзний, іншими посадовими особами ДПІ проведено 108 прийомів, в т.ч. 8 виїзних.
 На особистих прийомах майже в кожному третьому випадку (144) громадяни порушували питання оподаткування доходів фізичних осіб, в 107 - порушувалися питання оподаткування податком на додану вартість, в 71 зверненнях - питання оподаткування доходів підприємницької діяльності, решта - з питань плати за землю, реструктуризації податкового боргу, податку на прибуток підприємств, щодо контрольно-перевірочної роботи тощо.

Відділ масово - роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Закарпатській області
07 серпня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 2
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 6
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
14:41
В Ужгороді водій із ознаками наркотичного сп’яніння відмовився від огляду Фото новина
12:45
/ 1
Туристи сфотографували Брокенського привида у Карпатах Фото новина
10:56
Дружині загиблого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду Фото новина
23:47
/ 5
ПФУ на рік запізнився з апеляцією на "захмарну" пенсію колишнього прокурора-"кіндерсюрприза" з Закарпаття Казака, що виїхав у Швецію
» Всі новини