У зонах лиха працює спеціальна робоча група Державної соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді

У зонах надзвичайної екологічної ситуації працює спеціально сформована робоча група Державної соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді. Про це повідомили кореспондентові УКРІНФОРМу у прес-службі Держсоцслужби.

Мета відрядження групи фахівців, які перебуватимуть з 4-го по 14 серпня 2008 року у зонах надзвичайної екологічної ситуації, надати практичну та методичну допомогу в організації здійснення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, які внаслідок стихійного лиха опинилися в складних життєвих обставинах.
А передував такому рішенню спеціальний наказ N 41 "Про надання практичної та методичної допомоги окремим територіям", який підписала директор Держсоцслужби Наталія Лук'янова.
Відповідно до цього документа, передбачається, що упродовж 10 діб у кожній області - зоні надзвичайної екологічної ситуації - Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій -буде детально вивчено ситуацію кожної окремої сім'ї щодо соціальних проблем та потреб, які виникли в результаті стихійного лиха.
Фахівці Держсоцслужби разом з працівниками місцевих центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на місцях сформують польові, мобільні бригади соціальних працівників та психологів, які будуть надавати психологічні та соціально-медичні послуги постраждалим, здійснювати інспектування сімей.
"У країні сталася найкризовіша екологічна ситуація - повінь. Постраждали тисячі сімей. Але жодна сім'я, жодна молода людина, дитина не повинні залишитися поза увагою і належною підтримкою держави", - переконана директор Держсоцслужби Наталія Лук'янова.
У прес-службі також повідомили, що перебіг подій у ході реалізації цієї акції щоденно висвітлюватиметься на сайті Держсоцслужби (www.dcssm.gov.ua).

УКРІНФОРМ
05 серпня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

19:38
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 1
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 5
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
14:41
В Ужгороді водій із ознаками наркотичного сп’яніння відмовився від огляду Фото новина
12:45
/ 1
Туристи сфотографували Брокенського привида у Карпатах Фото новина
10:56
Дружині загиблого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду Фото новина
23:47
/ 5
ПФУ на рік запізнився з апеляцією на "захмарну" пенсію колишнього прокурора-"кіндерсюрприза" з Закарпаття Казака, що виїхав у Швецію
» Всі новини