Міліція відхрещується від демонтажу туристично-інформаційних вказівників в Ужгороді (ДОПОВНЕНО)

В Ужгороді на площі Корятовича працівники спеціалізованої механізовано-експлуатаційної дільниці (СМЕД УМВС) демонтували туристичні вказівники (українською та англійською мовами), що допомагали туристам орієнтуватись у місті. Про це повідомили в туристично-інформаційному центрі Закарпаття.

Працівник центру, завідувач кафедри туризму УжНУ Федір Шандор розповів, що саме центр ініціював і профінансував встановлення таких вказівників європейського взірця. Вартість однієї таблички - 80 грн. Загалом по місту було розміщено 158 табличок. "Весь процес відбувався за згоди міської влади. Було укладено договір. Стовпи, на яких ми встановили таблички, частково належать СМЕДу, а частково - "Міськсвітлу". Ми домовилися з ними, що поки стовпи не використовуються, ми можемо на них розмістити ці інформаційні вказівники, - зазначив Ф. Шандор. - Ми були здивовані, що СМЕД, попри домовленість, почала зривати таблички. Жодних пояснень ми наразі не отримали".

За інформацією Ф.Шандора, заступника мера Ужгорода Володимира Химинця у СМЕД запевнили, що все владнають і таблички повісять на місце. Однак наразі невідомо куди, бо стовпи вже зрізані.

Раніше, коли таблички щойно повісили, кілька з них позривали місцеві мисливці за брухтом. Однак зловмисники переконалися, що металева у них лише рамка - все решта пластмаса. Більше вказівників ніхто не чіпав.

Туристичний інформаційний центр планує до дня Ужгорода (3 жовтня) провести акцію з відновлення вказівників.

У коментарі ZAXID.NET начальник відділу організації дорожнього руху обласного ДАІ УМВС у області Олександр Ковальчук заявив, що на площі Корятовича працівники міліції не спилювали жодних стовпів. "Я не знаю, хто їх демонтував. Я взагалі вперше чую про таку інформацію", - додав він. За його словами, служби СМЕД уже не існує. Вона реформована у ДП "Ресурси-Світлофор". Два роки тому було змінено і керівництво цього підприємства, яке також, зі слів О. Ковальчука, про цю ситуацію нічого не знає.

О.Ковальчук запевнив, що підрозділи ДАІ демонтують знаки лише якщо вони не відповідають держстандартам, наприклад, носять ознаки реклами або заважають дорожньому рухові. У такому випадку спочатку видається припис на усунення порушення, і якщо на вимогу не реагують у визначений термін, тоді ДАІ вживає відповідних заходів.

ZAXID.NET
05 серпня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

11:28
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
16:15
/ 3
Ужгородцеві Анатолію Тегзі "Варвару" посмертно присвоєно звання Героя України
» Всі новини