На Закарпатті вже немає підтоплених населених пунктів, лише окремі дворогосподарства

Станом на ранок 4 серпня на Закарпатті не фіксується жодного підтопленого населеного пункту. Частково підтопленими залишаються 12 дворогосподарств та 32 будинків, 965 гектарів сільгоспугідь.

На Закарпатті вже немає підтоплених населених пунктів, лише окремі дворогосподарства

За попередньою оцінкою, збитки від стихії оцінюються у 163,7 млн. гривень. Внаслідок паводку в області було зруйновано та пошкоджено 129 мостів, з них 14 – автомобільних, пошкоджено майже 67 км автомобільних доріг, зруйновано близько 26 км берегоукріплень, пошкоджено 1323 житлових будинків і 11 об’єктів соцкультпобуту та освіти.

На сьогоднішній день до всіх населених пунктів, що постраждали від стихії, забезпечено проїзд на автодорогах, відновлено енерго-, газопостачання та телефонний зв’язок. 
Працівниками  Закарпатського облводгоспу продовжується обстеження дамб та гідротехнічних споруд на річках Тиса, Боржава, Латориця, водосховищ осушної системи „Чорний Мочар”. Насосними станціями Берегівської та Латорицької осушної системи триває відкачування води. Також продовжуються відновлювальні роботи на 4 гідротехнічних спорудах. Поблизу Рахова, смт. Ясіня Рахівського району, сіл Добрянське, Калини та смт. Тересва Тячівського району проводиться облаштування дамб та укріплення берегів річок. Фахівцями Служби автомобільних доріг у Закарпатській області продовжується очищення полотна від наносів. Загалом укріплено 9 кілометрів узбіч. Силами управління лісового та мисливського господарства в області вже відновлено 10 кілометрів доріг, 3 мости, стільки ж мостів відремонтовано.

Аварійними бригадами МНС проведено відкачку води із шести дворогосподарств та 6 колодязів. Загалом відкачано майже 6 тис. м куб. води.

Медиками краю надається допомога постраждалому населенню. Всього оглянуто 5911 людей, з них 1005 – повторно. Наразі госпіталізовано 12 хворих, в тому числі двоє дітей. Медпрацівниками проводиться щоденний моніторинг епідеміологічної ситуації в постраждалих районах краю.

Велика увага звертається на забезпечення санітарного благополуччя в цих районах. Працівниками санепідемстанції проведено дезинфекцію 3027 об’єктів, в тому числі по одному водопроводу та пункту централізованого водопостачання. Дезинфіковано 1345 колодязів. Одночасно спеціалістами СЕС призупинено експлуатацію 3 водопроводів, тимчасово закрито 2 дитсадки та 14 установ громадського харчування. Спеціалістами  проводиться щоденний аналіз питної води на території Тячівського, Рахівського та Хустського районів.

Фахівцями головного управління ветеринарної медицини завершено обстеження господарств у Виноградівському та Хустському районах. У Рахівському районі огляд триває. За наслідками обстеження захоронено 40 овець, 3 свині, 108 кролів та 810 голів птиці. У всіх постраждалих районах триває очистка та дезинфекція дворогосподарств.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА
04 серпня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

16:57
У Воловці Skoda Superb перекинулася з дороги в кювет Фото новина
14:14
У Руському Полі на Тячівщині горіла занедбана 2-поверхова будівля Фото новина
11:33
/ 1
У Глибокому на Ужгородщині відбійник простромив BMW, 18-річний водій загинув Фото новина
11:15
У Вилоку на Берегівщині під колесами потяга "Запоріжжя-Солотвино" загинув 14-річний хлопець з села Перехрестя Фото новина
16:25
/ 10
В Ужгороді водій виїхав на тротуар і збив жінку Фото новинаВідео новина
14:17
На Закарпатті за тиждень кількість звернень з ГРВІ зменшилася ще на 2,8%
13:13
/ 1
ФОТОФАКТ. В Ужгороді чоловік помер на зупинці, а авто заїхало на тротуар навпроти "зебри", когось забирала "швидка"
12:52
У горах на Рахівщині врятували двох "туристів", що промокли і втратили надію Фото новина
12:28
У Золотарьові на Хустщині згоріла надвірна споруда з тонною сіна Фото новина
11:49
У Березові на Хустщині на пожежі в будинку загинув 71-річний чоловік
14:15
/ 1
У Тисі виявили ще одного потопельника Фото новинаВідео новина
22:02
/ 3
35-річний "турист" з Донеччини 3 дні блукав високогір'ям на Рахівщині, загубив у потічку взуття і обморозив ноги в снігу Фото новина
14:02
В Ужгороді на пожежі в квартирі травмувалися 3 людей (ОНОВЛЕНО) Фото новина
11:12
У Вільшанах на Хустщині згорів будинок
14:10
У Ляхівцях на Ужгородщині гасили пожежу в котельні, прибудованій до будинку Фото новина
11:24
На пожежі у Видричці на Рахівщині виявили тіло власника будинку Фото новина
12:56
У Довгому на Хустщині на пожежі будинку виявили тіло 80-річної власниці (ОНОВЛЕНО) Фото новина
17:48
На Закарпатті за тиждень кількість звернень з ГРВІ зменшилася ще на 12,6%
14:11
У Берегові горів будинок Фото новина
14:04
/ 1
У Білках на Хустщині горіла літня кухня-хлів Фото новина
11:46
На вихідні згоріли будинки у Кам'янському на Берегівщині та Білках на Хустщині
11:32
У Брустурах на Тячівщині згорів магазин
00:27
Зник прикордонник Мукачівського загону, серед версій розглядають і втечу за кордон
15:01
У Порошкові на Ужгородщині 20-річний водій "Фольксваґена" з Тур'я Поляни смертельно травмував 59-річного чоловіка Фото новина
14:24
ФОТОФАКТ. У Верхньому Бистрому на Хустщині вантажівка влетіла у шкільний двір
» Всі новини