Тимошенко обіцяє в поточному році стопроцентно профінансувати на Закарпатті державну протипаводкову програму "Тиса"

(Мовою оригіналу)
Правительство в этом году в полном объеме профинансирует государственную программу "Тисса". Об этом премьер- министр Юлия Тимошенко заявила журналистам перед вылетом из Ужгорода в Киев.

"Мы договорились, что в этом году сделаем финансирование ровно столько, сколько сможет освоить сама область", - заявила она.

Во время общения с журналистами глава Закарпатской облгосадминистрации Олег Гаваши заявил, что убытки от паводка в этом году могли быть значительно меньше, если бы государственная программа "Тисса" финансировалась в полном объеме.

"Люди говорят о необходимости строительства дамб, потому что помощь на ликвидацию последствий не решает вопроса, который должна была решить программа "Тисса", подчеркнул Олег Гаваши.

Александр Хорольский, УКРИНФОРМ
02 серпня 2008р.

Теги:

Коментарі

* 03.08.2008 / 13:12:00
А що вона побачила, блін? У Тересву з’їздила? Її люди в Лазещині чекали весь день, так і не прилетіла. Та, виявляється, все й так встигла розгледіти

Кусi 03.08.2008 / 09:35:00
Надеемся, что это не очередное лживое обещание Тимошенко.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:23
Уночі між Перечином і Кам'яницею мотоцикліст із пасажиркою травмувалися, зіткнувшись з оленем Фото новина
12:56
У Чорній Тисі на Рахівщині зранку неділі згорів Jeep
11:57
У суботу закарпатські рятувальники тричі вирушали в гори на допомогу травмованим
11:47
В Ужгороді в каналі виявили потопельника
22:20
У горах на Прикарпатті розшукали туристок з Ужгорода з песиком Фото новина
13:54
У Мукачеві патрульним довелося допомагати дівчині, яка різала вени на руці Фото новина
11:21
Молодий чоловік з Новоселиці на Тячівщині потрапив до реанімації з опіками половини тіла
11:15
У Бороняві Хустської громади в штучному ставку виявили тіло 83-річного чоловіка
11:04
У Хусті горіло Peugeot, а в Мукачеві – Volkswagen Фото новина
11:30
У Берегові врятували від вогню будинок, де горіло в одній кімнаті Фото новина
15:26
У Руській Мокрій на Тячівщині 16-річний мотоцикліст в'їхав у місток на узбіччі, його пасажир-одноліток загинув Фото новина
13:07
У Лінцях на Ужгородщині через пожежу в надвірній споруді загорівся будинок Фото новина
11:31
У Сюрте на Ужгородщині горів будинок Фото новина
15:30
У Середньому Водяному на Тячівщині вигорів дерев'яний поверх 2-поверхового будинку Фото новина
15:23
У Холмці на Ужгородщині, поки жінка поралася в городі, загорівся будинок Фото новина
11:24
У Бедевлі на Тячівщині горів лакофарбувальний цех підприємства Фото новина
11:21
/ 2
У понеділок у Великому Березному горіла Audi, а у Білій Церкві на Тячівщині – Volvo
16:27
За добу на Закарпатті гірські рятувальники тричі поспішали на допомогу Фото новина
13:58
У Драчині Свалявської громади п'яний водій Volkswagen-а врізався в Nissan на узбіччі, постраждали пасажири Фото новина
13:30
У Мукачеві до реанімації обласної дитячої лікарні з важкими опіками потрапила 5-річна дитина
13:13
На Драгобраті при спуску п'яний 20-річний житель Ясіні перекинув свій мотоцикл разом з 19-річним пасажиром Фото новина
13:05
У Велятині на Хустщині у Тисі виявили тіло людини
12:01
У Виноградові горіли дрова на приватному обійсті Фото новина
13:54
У Добрянському на Тячівщині 11-річний хлопчик на незареєстрованому скутері зіткнувся із зустрічною "Шкодою" і травмувався Фото новина
13:14
В Ужгороді на пожежі в квартирі на 3-му поверсі багатоповерхівки врятували 96-річного власника Фото новина
» Всі новини