Оперативна інформація ГУ МНС України в Закарпатській області

За минулу добу на території Закарпаття сталося дві пожежі, економічні втрати від яких склали п’ятдесят тисяч гривень. Вогонь пошкодив сім гаражів, три автомобілі та житловий будинок.

Оперативна інформація ГУ МНС України в Закарпатській областіЗафіксовано один неправдивий виклик оперативно-рятувальної служби. Врятовано матеріальних цінностей на двадцять тисяч гривень. Третій день найбільш складна оперативна пожежна обстановка на Мукачівщині, де виникає двадцять сім відсотків всіх обласних загорянь. Найчастіше вони стаються внаслідок коротких замкнень та несправних електромереж, від цієї причини стається сорок п’ять відсотків всіх пожеж.

З початку року в нашому краї вже сталася п’ятсот шістдесят дві пожежі, тільки прямі матеріальні збитки від яких склали два мільйони шістсот двадцять одну тисячу гривень. На пожежах загинуло сорок людей, ще двадцять три людини було травмовано. Під час гасіння пожеж врятовано 67 дорослих та 38 дітей. У зв’язку із збільшенням випадків загибелі людей на пожежах, Головне управління МНС України в Закарпатській області звертається до мешканців нашої області бути обачними у поводженні з вогнем та дотримуватися правил пожежної безпеки.

Сьогодні очікується хмарна з проясненням погода. Місцями короткочасні дощі, в горах подекуди з грозами. Вітер південно-східний 3-8 м/с. Температура повітря 20-25, в горах 15-18° тепла.

За прогнозами Українського Гідрометеоцентра 21 вересня очікується мінлива хмарність, вночі часом дощ, вдень без опадів. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 6-11°, вдень 17-22°, в горах місцями вночі 5-10°, вдень 14-19° тепла.

22 вересня буде мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 4-9°, вдень 17-22°.

23-24 вересня без опадів. Температура повітря вночі 3-8°, вдень 21-26° тепла.

Найтепліше впродовж минулої доби було в місті Берегово (+24°С), найхолодніше – вночі в районі селища Нижні Ворота (9°С). Найбільше опадів за минулу добу випало в районі міста Берегово (0,6 мм).

Найтепліше 19 вересня в Ужгороді було зафіксовано в 1961 році (29,1°С), найхолодніше – у 1971 році (0 °С).

В лісах Закарпаття фіксується третій клас пожежної безпеки, що означає середню імовірність появи пожеж в лісопаркових зонах. З огляду на це, органи Державного пожежного нагляду звертаються до місцевих мешканців та гостей області дотримуватися правил пожежної безпеки та не залишати багать та вогнищ без нагляду.


ЦП ГУ МНС України в Закарпатській області
20 вересня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

13:09
На Ужгородщині рятувальники загасили пожежу на території недіючої ферми Фото новина
11:04
/ 1
На Тячівщині 8-річний хлопчик отримав майже 50% опіків тіла через спалювання сміття
17:58
На Ужгородщині горіли гараж і житловий будинок Фото новина
09:29
/ 5
В Ужгороді внаслідок перекидання мікроавтобуса загинув 34-річний водій Фото новина
16:11
На Мукачівщині серед ночі спалахнула масштабна пожежа у приватному дворі Фото новина
09:56
/ 1
У Румунії знайшли українця, який кілька днів блукав у горах без зв’язку Фото новина
17:01
/ 3
У суді на Закарпатті врятували жінку під час епілептичного нападу Фото новина
16:22
Нічна пожежа на Берегівщині знищила сонячні панелі та покрівлю будівлі Фото новина
12:02
У Карпатах румунські рятувальники шукають ще одного виснаженого українця
09:24
/ 1
У горах Румунії врятували виснаженого українця Фото новина
11:12
На Ужгородщині ледь не згорів недобудований житловий будинок Фото новина
17:22
На Рахівщині рятувальники та медики переносили важкохворого через підвісний міст Фото новина
15:45
/ 1
У Рахівському районі з води дістали тіло жінки Фото новина
16:42
На Берегівщині вночі горів будинок Фото новина
09:51
/ 2
У Румунії українця евакуювали гелікоптером із гір Фото новина
09:25
/ 4
На Закарпатті сталася масштабна пожежа на горі Пікуй Фото новина
15:36
/ 2
У Мукачеві медики «швидкої» врятували знесилену дівчину, яка не могла дістатися до лікарні Фото новина
20:39
/ 1
У Колодному на Тячівщині в пожежі врятували літню жінку і маленьку соню Фото новина
12:52
На Тячівщині вночі згорів гараж із двома автомобілями Фото новина
10:16
На Берегівщині рятувальники загасили пожежу у житловому будинку Фото новина
16:07
На Ужгородщині горів житловий будинок Фото новина
16:54
На Рахівщині жінка потрапила до реанімації після нападу корови Фото новина
16:02
/ 1
У Карпатах виявили тіло чоловіка, який намагався незаконно перетнути кордон Фото новина
14:03
Біля Чопа під час руху загорівся пасажирський потяг Фото новина
12:01
В Ужгороді після удару блискавки загорівся кількаповерховий будинок Фото новина
» Всі новини