В.Шандра: У постраждалих від стихії районах вода потроху спадає, цілодобово ведуться відновлювальні роботи,

Сьогодні, 30-го липня, Міністр МНС Володимир Шандра повідомив журналістів про те, що станом на даний час на території Вінницької, Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Чернівецької та Івано-Франківської областей спостерігається повільний спад паводкових вод із підтоплених населених пунктів.

Зокрема, він зазначив, що ще залишаються підтопленими 655 населених пунктів (зменшення на 112) та 34381 житловий будинок (зменшення на 10324 будинків), а також 57383 гектари сільгоспугідь. На рятувальних і відновлювальних роботах задіяні 8550 чоловік і 1989 одиниць техніки, у тому числі 5670 рятувальників і 1410 одиниць автомобільної та спеціальної техніки, 3 одиниці авіатехніки, 99 плавзасобів та 68 насосів.
В.Шандра також відзначив, що в усіх постраждалих районах розпочатий етап відновлювальних робіт, які ведуться цілодобово.
Шандра наголосив: „Чисельність рятувальних сил у Прикарпатті постійно нарощується за рахунок підрозділів МНС та Міноборони з інших регіонів. До постраждалих районів уже додатково прибули зведені загони МНС зі столиці, Київської, Дніпропетровської та Житомирської областей. На підході – з Донеччини, Кіровоградщини, Миколаївщини, Харківщини, Черкащини та Чернігівщини, а також Спеціальний аварійно-рятувальний загін із міста Ромни, що на Сумщині. Це ще 616 рятувальників і 172 одиниці спецтехніки, крім того, вони везуть із собою насосне обладнання. А із 31-го липня до відновних робіт в Івано-Франківській та Чернівецькій областях підключаться і 3 військові частини Міноборони”.
Шандра відзначив, що з початку паводка силами МНС надана допомога у тимчасовому відселенні та евакуації 29000 особам, пожежно-рятувальними, аварійно-рятувальними, воднорятувальними, гірськорятувальними та гірничорятувальними підрозділами МНС, плаваючими транспортерами та вертольотами МНС у взаємодії з підрозділами Міноборони врятовані 5334 людини.
За словами Міністра Шандри, рятувальники МНС уже доставили до постраждалих районів більше 180 тонн продуктів харчування, 400 тонн питної води, більше 5 тонн медикаментів. Бійці МНС відкачали воду з 3351 житлового будинка... Також аварійно-ремонтними бригадами відновлені 50 мостів, відремонтовані 36 кілометрів автодоріг, відновлено водопостачання у 34 населених пунктах, електропостачання – в 247, газопостачання – в 117.
Очільник МНС наголосив, що рятувальники МНС працюють у цілодобовому режимі, практично без відпочинку. Багато хто з бійців МНС уже неодноразово виявив мужність і навіть героїзм під час порятунку постраждалих людей. На рахунку деяких працівників МНС лише за добу по 25-30 врятованих та евакуйованих постраждалих прикарпатців.
Міністр Шандра пригадав прізвища деяких співробітників МНС, які найбільше відзначилися, рятуючи людей на човнах і виносячи їх на спині, подекуди з ризиком для власного життя, зокрема, Степана Брібка, Андрія Устинського, Івана Совтуса, Миколу Бродовича, Мирослава Яворського та багатьох інших. Вони та їхні товариші по службі продовжують доставляти населенню харчі, воду та медикаменти, транспортують постраждалих із зони підтоплення, розчищають русла річок та ведуть роботи з водовідведення. Авіація МНС обстежує з повітря постраждалі райони, газопроводи, лінії електропередач, мости, автомобільні та залізничні шляхи.
Керівник МНС заявив, що пишається самовідданістю та високим професіоналізмом своїх підлеглих. Також В. Шандра висловив подяку рятувальникам і фахівцям усіх відомств, які роблять усе для порятунку людей і забезпечення їх усім необхідним.

Прес-служба МНС України
30 липня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:15
У районі Петроса рятувальники допомогли підлітку, що хворий пішов у похід Фото новина
00:14
/ 1
На місці зруйнованого мосту між Жденієвом і Підполоззям облаштували тимчасову переправу Відео новина
17:35
В Ужгороді внаслідок зіткнення 3-х авто одне, з двома дітками у салоні, перекинулося на дах Фото новина
17:11
/ 3
Через обвал мосту між Підполоззям і Жденієвом на Мукачівщині 2-річного малюка з температурою 40°С і судомами на руках переносили через річку Фото новина
16:34
У приужгородських Оноківцях вогонь з покинутого будинку перекинувся на сусідську оселю Фото новина
01:06
/ 1
У дозволі для руху вантажівок зі щебенем через міст, що обвалився, було відмовлено, а на місці НП аврально споруджують тимчасову переправу Фото новина
22:26
У Перечині разом з навісом згорів легковий Citroen Фото новина
20:01
/ 7
У Жденіївській громаді вантажівки, що возять каміння для "бюджетної" дороги для вітропарків, обвалили міст Фото новина
15:18
У Розтоках на Рахівщині розшукали зниклого 2-річного хлопчика Фото новинаВідео новина
15:03
/ 1
У Дунковиці на Берегівщині жінка з Мукачева загинула під час спалювання сухотрав'я Фото новина (РОЗШИРЕНО)
11:22
/ 1
У Дунковиці на Берегівщині жінка згоріла, спалюючи сухостій
00:07
У Нижній Апші на Тячівщині у гаражі згорів ВАЗ 2109, а поруч обгорів Ford Mondeo Фото новина
17:23
Уночі між Перечином і Кам'яницею мотоцикліст із пасажиркою травмувалися, зіткнувшись з оленем Фото новина
12:56
У Чорній Тисі на Рахівщині зранку неділі згорів Jeep
11:57
У суботу закарпатські рятувальники тричі вирушали в гори на допомогу травмованим
11:47
В Ужгороді в каналі виявили потопельника
22:20
У горах на Прикарпатті розшукали туристок з Ужгорода з песиком Фото новина
13:54
У Мукачеві патрульним довелося допомагати дівчині, яка різала вени на руці Фото новина
11:21
Молодий чоловік з Новоселиці на Тячівщині потрапив до реанімації з опіками половини тіла
11:15
У Бороняві Хустської громади в штучному ставку виявили тіло 83-річного чоловіка
11:04
У Хусті горіло Peugeot, а в Мукачеві – Volkswagen Фото новина
11:30
У Берегові врятували від вогню будинок, де горіло в одній кімнаті Фото новина
15:26
У Руській Мокрій на Тячівщині 16-річний мотоцикліст в'їхав у місток на узбіччі, його пасажир-одноліток загинув Фото новина
13:07
У Лінцях на Ужгородщині через пожежу в надвірній споруді загорівся будинок Фото новина
11:31
У Сюрте на Ужгородщині горів будинок Фото новина
» Всі новини