Одна українка загинула, трьох громадян України травмовано у двох автоаваріях в Угорщині

Пасажири двох українських мікроавтобусів потерпіли в автотранспортних пригодах, що сталися протягом останніх двох днів на автошляхах Угорщини.

Внаслідок аварій загинула одна українка, троє громадян України отримали травми різного ступеня, повідомляє власний кореспондент УКРІНФОРМу.

Згідно з інформацією угорської поліції, сьогодні біля угорського села Беркес Саболч-Сатмар-Березької області легковий автомобіль, виїхавши з другорядної дороги на автотрасі М4, зіткнувся з мікроавтобусом з українськими номерними знаками, який їхав зі сторони українсько-угорського кордону. У результаті аварії загинув водій легковика, 2 пасажири українського мікроавтобуса отримали тілесні ушкодження.

Вчора ж одна українка загинула, двох громадян України важко травмовано під час автопригоди на трасі М30 біля населеного пункту Емьод Боршод-Обоуй-Земплинської області. За версією угорської поліції, водій мікроавтобуса з українськими номерними знаками, пізно помітивши п'яного пішохода на дорозі, збив його мікроавтобусом, який після непередбачуваного маневру опинився у кюветі. У результаті автотранспортної пригоди одна пасажирка загинула, двоє чоловіків отримали тілесні ушкодження середньої важкості.

Як повідомили власному кореспондентові УКРІНФОРМу з Генерального консульства України у Ніредьгазі, потерпілими є пасажири мікроавтобусів, які прямували до Італії з Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької областей. Двох потерпілих госпіталізовано у м.Мішкольц, одного - у м.Ніредьгаза. Консульством надається відповідна допомога громадянам України.

Цього року в угорських регіонах, розташованих поблизу угорсько-українського кордону, вже сталося 4 автоаварії, в яких загинуло двоє громадян України, п'ятеро - отримало тілесні ушкодження різного ступеня важкості.

Степан Ваш, Укрінформ
25 липня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:15
/ 3
Неподалік Мукачева сталася карколомна ДТП за участі двох вантажівок, загинув водій Фото новинаВідео новина
15:27
/ 8
На Закарпатті оголосили в розшук ексспівробітника Ужгородського РТЦК Фото новина
12:41
У колодязі на Берегівщині знайшли авіабомбу часів Другої світової війни Фото новина
12:06
На Львівщині сталася масштабна ДТП за участі закарпатця Фото новина
14:41
/ 1
В Ужгороді затримали рецидивіста, який обікрав пораненого військового Фото новина
13:29
/ 1
В Ужгороді вночі горів гриль-бар Фото новина
08:46
/ 1
28-річного українця знайшли мертвим у румунських Карпатах
16:48
У Липецькій Поляні вночі горів ліс Фото новина
11:02
На Закарпатті чоловік отримав травму грудної клітки під час роботи з мотоблоком Фото новина
17:34
/ 1
У всіх районах Закарпаття виявили циркуляцію сказу
18:15
/ 3
Медики екстреної допомоги врятували пацієнта з гострим інфарктом Фото новина
17:26
На Закарпатті за добу сталося 42 пожежі в екосистемах Фото новина
14:50
/ 1
Підпал сухостою спричинив пожежу на Хустщині Фото новина
13:05
/ 2
На Ужгородщині 16-річний мотоцикліст загинув у ДТП Фото новина
13:44
На Ужгородщині масштабна пожежа охопила відразу два будинки Фото новина
10:36
В Ужгороді у квартирі знайшли мертвою 77-річну жінку
09:06
/ 4
Закарпатські медики врятували чоловіка на якого в лісі впало дерево Фото новина
15:55
На Закарпатті у річці Боржава шукають ймовірного потопельника
14:42
/ 17
Мукачівець заявляє, що його 9 днів утримують у ТЦК попри статус опікуна матері Фото новина
13:33
На Рахівщині медики реанімували 63-річного чоловіка після зупинки серця Фото новина
12:47
В Ужгороді чоловік стріляв по вікнах драмтеатру Фото новина
18:18
/ 1
На Закарпатті з початку року вигоріли десятки гектарів сухостою Фото новина
11:00
Ведмідь і рисі потрапили в об’єктив камер прикордонників на Закарпатті Фото новина
15:54
На Закарпатті зафіксували африканську чуму свиней Фото новина
10:28
/ 1
Роми напали на ТЦК в Ужгородському районі та розбили службовий бус
» Всі новини