Закарпатські "даішники" другі в Україні за тягою до хабарів

Інспектори управління ДАІ у Закарпатській області опинилися на другому місці після інспекторів Миколаївщини за схильністю до отримання грошових винагород за звільнення водіїв від адмінвідповідальності за порушення. Такими виявилися результати 174 таємних перевірок на дорогах України, проведених Департаментом ДАІ та керівниками обласних підрозділів.

Закарпатські "даішники" другі в Україні за тягою до хабарів

Як повідомили в прес-службі Департаменту ДАІ МВС України, усього таємна перевірка виявила 865 фактів дачі грошової винагороди працівникам ДАІ учасниками дорожнього руху, з них — 322 випадки з сумою хабара більше 100 грн.
У результаті з органів внутрішніх справ звільнено 7 працівників ДАІ, передано 2 матеріали в прокуратуру, та 19 співробітників притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

ЗІК
23 липня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

23:15
Держекоінспекція нарешті побачила 271,5 тис. грн збитків від "псування землі" при незаконному засипанні Чорного озера
22:39
/ 1
Депутату Великоберезнянської селищної громади присудили 8 років ув'язнення за тримання у підвалі іноземців з дітьми
19:40
Жителя Розтоки на Рахівщині затримали в Діловому при спробі переправлення "клієнта" до Румунії
19:09
"Ухилянт" з Прикарпаття ледь не втопився в Тисі, замерз, заплутався у "єгозі" і покликав на допомогу
18:22
/ 1
Іноземець-"журналіст" з подругою-харків’янкою намагалися за $10 тис. переправити "ухилянта" з Києва до Словаччини
16:43
Виноградівський суд умовно "покарав" військовослужбовця, який відібрав автомат прикордонника та зі спільниками втік до Румунії
22:24
/ 2
Посадовці Ужгородського ліцею №12 затвердили тендер із учасницею, яка не могла брати участь у відкритих торгах – Bihus.Info
11:08
/ 1
Повідомлено про підозру 37-річному ужгородцеві, який виправдовував агресію рф і очікував "приходу" окупантів
19:11
/ 2
Під Ужгородом, біля кордону зі Словаччиною затримали переправника-втікача з родичем та його тестя-перевізника
15:46
/ 11
24-річний житель Великого Березного ошукав волонтерів на понад пів мільйона гривень
14:57
/ 3
На Закарпатті ексочільницю підрозділу держпідприємства підозрюють в незаконному вилученні особливо цінних земель станції НААН
14:08
/ 2
На кордоні з угорщиною з авто літньої українки вилучили старі книжки, журнали та самовар
10:25
/ 2
У Мукачеві затримали 52-річного розбещувача двох малолітніх дівчаток
14:58
/ 1
В Ужгороді патрульні виявили в BMW гранату з запалом і електродетонатори
13:13
/ 3
П’яний прикордонник Мукачівського загону влаштував стрілянину на службі
23:11
В Ужгороді повторно наркоп'яного і "безправного" водія оштрафували на понад 92 тис. грн
16:11
У Виноградові затримали 23-річного зловмисника, який посеред вулиці пограбував пенсіонерку
18:34
В Ужгороді "безправного" і наркоп'яного водія VW оштрафували на понад 17 тис. грн
16:01
/ 1
У Берегові, Сваляві та на Хустщині затримали торговців зброєю
13:17
/ 1
Ужгородця затримали поблизу кордону з Румунією на спробі переправити двох "нелегалів" з Київщини
20:10
/ 2
Суд взяв під варту 18-річного юнака з Берегівщини, повторно затриманого на переправленні осіб до Румунії
18:14
Турист з Чернівців уник покарання за смертельний наїзд на закарпатця, що лежав на дорозі
14:59
У Тячеві "на гарячому" затримали наркоторговця
01:31
/ 23
Депутат-військовий оприлюднив схему, за якою влада Ужгорода "роздерибанила" Чорні озера (ДОКУМЕНТ)
20:42
Справу жителя Мукачівщини, який публікував в соцмережі пересування військової техніки, передали до суду
» Всі новини