На вечірці для вагітних в Ужгороді чоловіки співали серенади (ДОПОВНЕНО)

Вечірку для вагітних жінок провели в ужгородському ресторані ”Закарпаття”. Зібралося з десяток пар. Подружжя разом готуються до батьківства у приватному центрі розвитку сім’ї ”Калейдоскоп”. Їх навчають, як поводитися під час пологів та доглядати за немовлям.

Катерина Плєшкова (крайня праворуч) та її чоловік Василь танцюють на вечірці для вагітних
Катерина Плєшкова (крайня праворуч) та її чоловік Василь танцюють на вечірці для вагітних

— Ми уже проводили торік схожу вечірку, вона називалася ”Східна казка”, — розповідає директор центру Ольга Карабіньош, 47 років. — Цьогорічну назвали ”Коли розквітає жінка”. Хотіли нагадати жінкам той стан, у якому вони були до вагітності, коли мали час на розваги.

Першими у конкурсі змагалися чоловіки. Дружини підтримували їх оплесками та вигуками. Майбутні татусі наввипередки одягали лялькових немовлят у памперси, повзунки та сорочечки. Вправнішими були ті, що вже пробували робити це на заняттях у центрі.

— Найскладніше для майбутніх тат було випити з дитячої пляшки з соскою чай, — продовжує Ольга Карабіньош. — Кремезні чоловіки мучилися з 100-мілілітровими пляшечками по три-чотири хвилини. Пити із соски набагато складніше, ніж через соломинку.

Жінкам сподобався конкурс, під час якого чоловіки співали їм нашвидкуруч складені серенади. 27-річний Василь Плєшков імпровізував під мелодію ”У лісі-лісі темному”. Його дружина Катя, 27 років, чекає на народження донечки наприкінці серпня.

— Це наша перша дитина, тому коли почула про курси для вагітних, затягла сюди чоловіка, — каже жінка. — Він спочатку опирався, але коли побачив, що там усі прийшли парами, більше не протестував. Думаю, під час переймів Василь буде поруч, а там уже зорієнтуємося — буде він до кінця чи ні. А то раптом йому стане зле від побаченого.

На згадку про вечірку присутні намалювали картини. Кому не вистачило пензликів, залишили на полотні відбитки рук і ніг.

У центрі навчається 20 пар. Протягом трьох років у родинах, що приходили на заняття, народилося 150 дітей. Середній вік вагітних, які відвідують курси, 26 років.

Оксана ЛЕВИЦЬКА, "Газета по-українськи"
22 липня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

22:42
Шуфрича-молодшого мобілізували, але він пішов у відпустку і більше не повернувся
18:57
Підтверджено загибель у жовтні 2025-го Бориса Іванова з Керецьок Хустської громади Фото новинаВідео новина
18:00
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій у горах жінці Фото новина
16:21
/ 1
На Закарпатті за чотири дні сталося понад десять пожеж в екосистемах
15:25
У Мукачівській громаді безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
14:33
На Берегівщині виявили родину, де 13 дітей роками жили у жахливих умовах Фото новина
13:26
/ 2
На «Тисі» митники вилучили брендові речі на понад пів мільйона гривень Фото новина
18:23
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Артемом Ромчаком Фото новина
15:04
У Новому Давидкові на Мукачівщині попрощаються із Героєм Олександром Варгою, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
10:56
/ 2
Учень із Міжгірщини здобув золоту медаль на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
17:53
У Мукачеві попрощалися з полеглим на війні з росією прикордонником Дмитром Погребаком Фото новина
23:14
/ 15
Звільненого з тюрми очільника ГО "Доста" Павла Павлова мобілізували до ЗСУ
20:30
/ 6
Ціна занедбаної дерев'яної хати в курортному Пилипці на аукціоні зросла у 2000 разів - з 895 грн до 1,75 млн
19:49
/ 1
Підтверджено загибель Віктора Чейпеша з Олешника на Берегівщині, що майже 2 роки вважався зниклим безвісти Фото новина
19:37
/ 6
Від ран, отриманих на війні з росією, помер захисник з Верхніх Воріт на Мукачівщині Фото новина
18:14
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
17:14
На Закарпатті через сильні дощі можливий підйом рівня води в річках та сходження селів
12:57
/ 1
«Депеш-парк» у Мукачеві планують масштабно оновити після війни Фото новина
11:48
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле Фото новина
10:41
Помер захисник із Лози на Хустщині Іван Рибачук Фото новина
09:36
На Закарпатті готують до відкриття новий міжнародний пункт пропуску «Біла Церква — Сігету-Мармацієй» Фото новина
09:10
На Тячівщині хочуть увіковічнити пам'ять Героя України Олега Куцина у краєзнавчому музеї
17:12
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
12:59
/ 1
У горах Закарпаття затримали киянина, який пішки повертався з Румунії Фото новина
11:53
На Закарпатті митники вилучили незадекларовані парфуми світових брендів на понад пів мільйона гривень Фото новина
» Всі новини