За два дні від рук невідомих в Ужгороді загинуло близько сотні собак

Ветеринари та місцева влада розводять руками. Кажуть: у місті з`явилася людина, яка отрутою бореться з безпритульними псами, а решта - випадкові жертви.

Собака Чопі в родині Мудрових прожив 13 років. Був повноправним членом сім`ї. Смерть пса хазяї сприйняли як втрату рідного.

Іветта Мудрова, постраждала: «Так это все случилось. Не думали, что именно так».

Трагедія не лише в родині Мудрових. В Ужгороді минулими вихідними вмерло сто порідних собак.

Юдіта Чорна, постраждала: «Вечером вышел как бы погулять. Уже пришел, вечером, часов 12, и у него началась отдышка. И в 7:35 он умер».

Місцева влада розводить руками. Каже - комунальні підприємства непричетні.

Олег Подобрій, речник міського голови Ужгорода: «Ми вживаємо заходи, які є відповідними до чинного законодавства. Стріляти або труїти - це не є відповідним до цього закону».

Ветеринари ж смерть порідних собак не пов`язують з епідемією. За неофіційною інформацією, псів труять жителі Ужгорода - так вони борються з безпритульними тваринами.

Юрій Сенинець, керівник управління Держветслужби: «Минулого року 539 людей було покусано, цей рік – 366 за півроку. Звичайно, люди агресивно настроєні. І в нас теж складається така думка, що ці постраждалі приймають ті чи інші міри».

Якщо зловмисника впіймають, на нього чекає кримінальна відповідальність. Може й відсидіти - від 6-ти місяців до 2-х років.

Марина Коваль, Юрій Ковальов, Закарпаття, НТН
18 липня 2008р.

Теги:

Коментарі

Fair 21.07.2008 / 17:27:00
Согласна, множество людей страдает от укусов собак, на моего ребенка несколько раз бросались собаки. сколько было случаев, когда собаки разрывали детей на смерть. с этим нужно бороться. конечно, яд - это жестоко, но если их никто не отлавливает, о "притулках" только разговоры разговаривают - а по улицам города страшно ходить( даже по центру), понятное дело, что кто-то не выдерживает и начинает истреблять животинок своими руками. я вообще в последнее время ужгород не узнаю - грязь, собаки, жуткие дороги...стыдно друзей в гости пригласить...

Іван 21.07.2008 / 06:30:00
А людей і дітей вам не шкода пані Кіра?

Кіра 20.07.2008 / 23:52:00
Рата, дав команду Грамотніку,той своім циганам надав отруту от і вся історія.Цей паскудник очко вилізує усім ,і красним,і білим,іСемберу з ратою та погореловим,словом жополіз!Собачок жалко!Тим більше постраждали породісті,в бродячих імунітет до отрути,як у циган.

Петр Гецко 20.07.2008 / 08:32:00
Это я, Пётр Гецко, сатанист из Сойма Подкарпатских русинов! Заходите все на мой сайт http://bogakara.narod.ru/ . Он создан с благословления протоиерея РПЦ Димитрия Сидора.

Макс 19.07.2008 / 20:07:00
Згоден з Алексом. Собака на вулиці повинна гуляти в наморднику. Самі господарі винуваті в тому, що їх улюбленці бігають і їдять все, що потрапляє у зубасту пащу. Звісно, собак шкода, але й можна зрозуміти дії людей, яких покусали бродячі пси. А цими притулками вже задовбали! Краще б створили сиротинець чи притулок для бомжів. Все ж таки люди...

Бульдог 19.07.2008 / 18:20:00
Згоден з alex 18/07/2008 22:28

Напевне всі бачили картину,

як ранком на газоні або дитячій площадці тужиться "улюбленець сім"ї" а поряд стоїть щасливий господар. Ввечері на цьому місці граються діти.

А хто згадав про тих , кого покусали бродячі собаки? Їх більше ніж випадково отруєних породистих псів. Хай господарі дбають про своїх собак.

pfr 19.07.2008 / 13:27:00
Потрібні притулки для котів та собак, сувора відповідальність за знущання над тваринами (зокрема, скасування прирівняності тварини до речі), а також загальна соціальна реклама поваги до тварин

SL_3000 19.07.2008 / 09:30:00
Думаю, що перший, хто нападає на дюдей і гавкає, це дійсно таки Рата :)

От йому, гадаю, і треба дати якийсь укол. Хоча б проти скаженості :)

Атар 19.07.2008 / 09:21:00
Точно, Лысого работа. Это ему же не дали всех шпицами с ядом перебить

orange 18.07.2008 / 22:29:00
А я чомусь думаю, що то робота Рати

alex 18.07.2008 / 22:28:00
Если государство не наводит порядок, его приходится навоить самим людям. Думаю, если бы эти сто собак были как положено на поводке и в наморднике, то осталсь бы живы. Жаль собак, но хозяев надо учить отвечать за своих питомцев, воспитывать их и убирать за ними.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

09:49
У Чопі через підтверджений випадок сказу запровадили карантин до кінця січня
14:12
На Закарпатті жінка знайшла артснаряд часів Другої світової у власному дворі Фото новина
11:59
Вечірня пожежа в Чумальові ледь не знищила майстерню господаря Фото новина
16:53
/ 2
На Берегівщині авто загорілося просто під час руху Фото новина
15:52
/ 1
Собака врятував господарство від нічної пожежі у Верхній Визниці Фото новина
18:29
/ 1
На трасі біля Кам’яниці сталася серйозна ДТП за участі Skoda та Volkswagen Фото новина
10:24
У селі Іза на Хустщині на ходу спалахнула Audi Q7 Фото новина
10:09
/ 4
У Буштинському парку на Тячівщині отруїли трьох лебедів Фото новина
15:30
На Міжгірщині рятувальники зупинили пожежу за кілька метрів від будинку Фото новина
13:25
На Закарпатті за добу сталося три ДТП із однією загиблою та кількома травмованими
10:54
У Нижній Апші на Тячівщині авто збило жінку Фото новина
12:04
У горах Рахівщини врятували харків’янина, який ледь не загинув від переохолодження Фото новина
10:14
Пожежа в Ужгороді забрала життя 70-річного чоловіка Фото новина
13:39
/ 1
У Тересві іноземець збив 14-річного підлітка на пішохідному переході Фото новина
12:39
На Львівщині сталася серйозна ДТП за участі закарпатця Фото новина
10:17
/ 2
Стихія вдруге знесла тимчасову переправу біля недоремонтованого "вітрякового" мосту в Жденіївській громаді Фото новина
16:36
/ 1
На Закарпатті поліцейські врятували 23-річну дівчину, яка намагалася вчинити самогубство Фото новина
13:26
Регіональна комісія з питань ТЕБ та НС запровадила жорсткі обмеження у селі Іза через спалах гепатиту А Фото новина
12:36
Внаслідок ДТП у Порошкові постраждали шестеро людей, серед них троє дітей Фото новина
11:24
Медики закликають утриматися від поїздок до Ізи через спалах гепатиту А
16:12
/ 3
Спалах гепатиту А на Хустщині продовжує поширюватися
10:46
/ 5
У ДТП на Берегівщині загинув 15-річний хлопець, ще двоє підлітків у тяжкому стані Фото новина
13:24
У Бедевлі 35-річна водійка збила підлітка й врізалася в дерево Фото новина
12:40
/ 1
Сусіди врятували будинок у Загатті від масштабної пожежі Фото новина
09:43
На Мукачівщині у Латориці виявили потопельника
» Всі новини