Зсув ґрунту стався о восьмій ранку. Якраз проїхала вантажівка, й частина траси на очах у жителів провалилася.
Іван Чабан, охоронець фірми: «Була тріщина, і то всьо сповзло вниз, рєзко, як моргнули, так всьо злетіло вниз у ріку».
Іван Молдавчук, житель Ясіні: «Автобус ішов із людьми, та я спирав, бо він не видів, та пішов би туда. Та я побіг та взяв дрюка такого великого та посеред дороги поклав, та відтак прийшли дорожники».
Будинок родини Молдавчуків - за шість метрів від обвалу. Старенькі кажуть, як злива - не можуть спати. За останні два роки дорожне полотно зсунулося вже вдруге.
Ганна Молдавчук, жителька Ясіні: «Ми все переживали, аби, не дай Бог, се ночью не сталося, як машини йдуть. Та машина, як машина, а люди, або автобуси, або то, не дай Бог, не обірвалося під час їзди».
Щодня цим шляхом проїжджають десятки рейсових автобусів, сотні вантажівок і тисячі автівок. МНСники чекають на висновки науковців, щоб перенести дорогу на п’ятдесят метрів далі від річки.
Щоправда, тоді на відселення двох родин треба знайти гроші, таких у держбюджеті на цей рік не передбачено. Ще один варіант - спорудити підпорну стіну й поновити трасу.
Ігор Погоріляк, заступник керівника ГУ РВ УМНС у Закарпатській області: «На даний час процес зсуву призупинений, тому що стічні води відведено, але гарантії стовідсоткової, що воно буде продовжуватися, ці гексогенні процеси, не можна дати».
Іншого автомобільного сполучення, окрім оцієї дороги, між Раховом і Лазіщиною нема. Поки ж люди, проїжджаючи небезпечну ділянку, покладаються на вищі сили й просять, щоб нічого поганого не сталося.