В Ужгороді попрощалися із захисником Юрієм Легезою, який більше року був безвісти зниклим (ФОТО)

31-річний воїн загинув у лютому 2025 року під час виконання бойового завдання на Курщині. Його поховали на Пагорбі Слави з військовими почестями.

В Ужгороді попрощалися із захисником Юрієм Легезою, який більше року був безвісти зниклим (ФОТО)

В Ужгороді провели в останню путь 31-річного солдата Юрія Легезу, який загинув, захищаючи Україну. Із лютого 2025 року військовослужбовець вважався зниклим безвісти.

Юрій Легеза народився 25 квітня 1993 року в Ужгороді, навчався у місцевій школі №19. Захоплювався спортом, любив футбол і грав у нього.

До лав Сил оборони України став у 2024 році. Служив стрільцем-номером обслуги десантно-штурмового відділення десантно-штурмової роти військової частини А1910.

Воїн загинув 15 лютого 2025 року поблизу населеного пункту Погребки Суджанського району Курської області Російської Федерації під час виконання бойового завдання.

Попрощатися із захисником прийшли рідні, друзі, побратими, жителі громади та представники міської влади. Юрія Легезу поховали з військовими почестями на Пагорбі Слави. У полеглого Героя залишилися мати, брат і бабуся.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнна війні з росією поліг Віктор Попович з Розтоків на Рахівщині. Захищаючи нашу Батьківщину 30.06 2026 року в місті Костянтинівка Краматорського району Донецької області загинув Василь Герич із села Терново Нересницької громади, що в Тячівському районі. Великоберезнянська громада у жалобі: 26 червня 2026 року, виконуючи бойове завдання в районі селища Білий Колодязь Вовчанської громади Чугуївського району Харківської області загинув житель села Забрідь, старший солдат БАРОН Олександр Олександрович (21.01.1975).

07 липня 2026р.

Теги: Герой, загибель, війна, Ужгород, Легеза

НОВИНИ: Соціо

12:57
«Депеш-парк» у Мукачеві планують масштабно оновити після війни Фото новина
11:48
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле Фото новина
10:41
Помер захисник із Лози на Хустщині Іван Рибачук Фото новина
09:36
На Закарпатті готують до відкриття новий міжнародний пункт пропуску «Біла Церква — Сігету-Мармацієй» Фото новина
09:10
На Тячівщині хочуть увіковічнити пам'ять Героя України Олега Куцина у краєзнавчому музеї
17:12
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
12:59
/ 1
У горах Закарпаття затримали киянина, який пішки повертався з Румунії Фото новина
11:53
На Закарпатті митники вилучили незадекларовані парфуми світових брендів на понад пів мільйона гривень Фото новина
10:36
/ 1
Підтвердили загибель 32-річного Героя із Буштина на Тячівщині Юрія Чобея Фото новина
09:41
В Ужгороді встановили сучасний туристичний інфобокс Фото новина
09:07
Закарпатець Роман Козак представляє Україну на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
21:32
У четвер у Рахові представлять книжку і фільм про Героя України Олега Куцина
18:22
/ 3
На Рахівщині третю добу шукають 34-річного чоловіка, який зник поблизу Ясіні
17:18
/ 3
Турист із Києва травмувався біля озера Ворожеска на Рахівщині Фото новина
17:12
В Ужгороді у четвер прощатимуться з полеглим Володимиром Жупіком Фото новина
13:18
На Говерлі рятувальники допомогли туристу, який травмував руку та ногу Фото новина
10:24
/ 1
У Перечині попрощаються із військовослужбовцем Іваном Куштаном Фото новина
09:12
У Малій Розтоці на Хустщині попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Іваном Бричем Фото новина
17:01
На Закарпатті масштабна пожежа сонячних панелей ледь не знищила господарство з худобою Фото новина
14:59
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія Peugeot Фото новина
14:08
/ 1
У Мукачеві 18-річний хлопець пограбував магазин Фото новина
11:16
На Закарпатті знайшли 15-річного хлопця, який зник у лісі Фото новина
09:13
На Закарпатті розшукують неповнолітнього, який загубився в лісі Фото новина
00:56
У Плоскому Потоці Полянської громади попрощаються з Василем Ийдером, що поліг ще в 2023-му під Бахмутом Фото новина
00:34
На війні з росією поліг Василь Михальчич з Красної на Тячівщині Фото новина
» Всі новини