
У Берегові бригада екстреної медичної допомоги врятувала чоловіка після спроби самогубства.
Виклик до оперативно-диспетчерської служби надійшов пізно ввечері. На місце оперативно прибула бригада №600.
Чоловік перебував у важкому стані після асфіксії — у нього були порушення дихання та критично низький рівень сатурації. Медики надали невідкладну допомогу, стабілізували його стан і терміново госпіталізували до лікарні для подальшого лікування.
У Закарпатському центрі екстреної медичної допомоги також подякували працівникам поліції Берегова за оперативну взаємодію під час порятунку.


Котигорошко 26.06.2026 / 09:23:00
Ну от, довели чоловіків, що вже накладають на себе руки.