На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених (ФОТО)

За даними слідства, майже тонну риби та м’яса списували лише на папері, а потім збували оптовим покупцям.

На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених (ФОТО)

На Закарпатті викрили схему незаконного збуту продуктів харчування, призначених для ув’язнених. Про підозру повідомили заступнику начальника Закарпатської установи виконання покарань №9 та провідному інженеру пенітенціарної установи.

За даними слідства, упродовж 2025–2026 років посадовці привласнювали рибу та м’ясо, які постачалися для харчування засуджених. Йдеться про майже тонну продукції — хек і яловичину. У документах продукти відображали як використані для потреб установи, однак фактично до ув’язнених вони не потрапляли.

Після списання продукцію вивозили за межі установи службовим автомобілем та доставляли до холодильних складів у селі Великі Лази на Ужгородщині. Звідти м’ясо та рибу реалізовували місцевим оптовим постачальникам.

Під час розслідування правоохоронці задокументували незаконне вивезення 39 блоків замороженої яловичини загальною вагою понад 655 кілограмів та 23 коробок хека вагою понад 310 кілограмів.

На складах, де зберігалася продукція, провели санкціоновані обшуки. Усі вилучені заморожені продукти передано на відповідальне зберігання.

Обох фігурантів підозрюють у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України).

На час слідства підозрюваних взяли під варту з можливістю внесення застави та відсторонили від займаних посад.


16 червня 2026р.

Теги: продукти, списування, вʼязниця, посадовці, ДБР

НОВИНИ: Кримінал

10:54
/ 3
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 1
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
» Всі новини