У закарпатських горах затримали двох чоловіків, які прямували до Словаччини (ФОТО)

Двоюрідних братів із Житомирщини виявили за пів кілометра від кордону — під час втечі їх допоміг розшукати службовий собака. Про це розповіли на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

У закарпатських горах затримали двох чоловіків, які прямували до Словаччини (ФОТО)

На Закарпатті прикордонники затримали двох жителів Житомирської області, які намагалися незаконно перетнути українсько-словацький кордон. Чоловіків виявили за 500 метрів від державного рубежу в зоні відповідальності відділу прикордонної служби «Новоселиця» Чопського загону.

Рух невідомих осіб у прикордонні зафіксували за допомогою технічних засобів відеоспостереження. Для перевірки інформації на місце вислали групу реагування.

Знайти порушників у складній гірській та лісистій місцевості правоохоронцям допоміг службовий собака. Побачивши прикордонний наряд, чоловіки спробували втекти, однак після пошукових заходів їх вдалося розшукати та затримати.

Як з'ясувалося, затримані є двоюрідними братами та проживають на Житомирщині. Один із них не мав при собі документів. За даними прикордонників, чоловіки заздалегідь спланували незаконний перетин кордону, маючи намір дістатися до Німеччини.

Порушників доставили до прикордонного підрозділу. На них склали адміністративні матеріали за спробу незаконного перетинання державного кордону групою осіб, порушення прикордонного режиму та злісну непокору законним вимогам працівників Державної прикордонної служби України. Подальшу долю затриманих вирішуватиме суд.

02 червня 2026р.

Теги: гори, ухилянти, прикордонники

НОВИНИ: Соціо

23:48
Торік у закладах дошкільної освіти Закарпаття виховувалося дітей на 6,3% менше, ніж у 2024-му
18:34
Підтвердили загибель захисника із села Луг на Рахівщині Юрія Гринюка Фото новина
16:36
На Закарпатті триває моніторинг ситуації з вірусним гепатитом А
13:38
/ 4
Під Ужгородом у користування депутатському готелю "Брістоль" віддали майже 10 га лісу з червонокнижними птахами за 54 тис. гривень в рік
13:23
У Берегові попрощаються із Героєм Євгеном Копчею, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
12:18
На Закарпатті відбудеться нічний гірський забіг Фото новина
12:13
Яку національність обрали воїни Чехословацького корпусу Людвіка Свободи?
10:06
В Ужгороді попрощаються із захисником Едуардом Ного Фото новина
17:13
Підтверджено загибель Героя із села Костилівка на Рахівщині Анатолія Годенчука Фото новина
13:24
На Закарпатті за місяць розшукали сімох водіїв-втікачів після ДТП
12:49
Підтвердили загибель воїна із Перечина Івана Ценкнера Фото новина
10:04
/ 1
Нетверезий водій в Ужгороді спричинив ДТП та врізався в огорожу Фото новина
18:28
У Хусті в ДТП за участі автомобіля та скутера травмувався чоловік Фото новина
11:22
/ 2
У Мукачівському замку «Паланок» триває лицарський фестиваль Фото новина
08:14
Закарпаття стало частиною нового міжрегіонального маршруту «Карпатський етновайб» Фото новина
16:37
Після понад трьох років полону на Закарпаття повернувся оборонець Маріуполя Фото новина
12:27
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Савком Фото новина
18:36
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Закарпаття на святкові вихідні
14:02
У Доробратові на Мукачівщині попрощаються із полеглим Героєм Василем Боговичем, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
09:25
/ 9
На війні з рф поліг відомий хірург із Закарпаття Олег Наконечний Фото новина
15:31
/ 1
На Закарпатті перевізника оштрафували на понад 86 тисяч гривень за 203 порушення Фото новина
12:17
/ 1
У румунських Карпатах врятували 23-річного українця, який чотири дні блукав біля кордону Фото новина
11:06
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Сасово на Берегівщині Михайло Тимканич Фото новина
10:04
У передмісті Ужгорода зупинили водія з 2,26 проміле алкоголю Фото новина
09:01
Закарпатців попереджають про ускладнення руху через КПП «Вилок – Тисабеч»
» Всі новини