
У дитини діагностували опіки II ступеня, які охопили обличчя, руки, ноги та сідниці. За попередніми даними, уражено майже половину поверхні тіла.
Медики екстреної допомоги надали необхідну допомогу на місці: наклали протиопікові пов’язки, провели знеболення та розпочали інфузійну терапію. Після цього хлопчика госпіталізували до обласної дитячої лікарні для подальшого лікування.
До андміністратора 31.05.2026 / 13:39:53
Не тільки про цю трагедію пишіть: у вас під носом в Ужгороді вчора-сьогодні дерево в Боздошському парку мало не вбило чималу кількість людей на пішохідній зоні. Чим займається Андріїїв крім пограбунку міста?