
У суботу, 9 травня, у торгово-розважальному центрі «Форум Львів» стався інцидент із 20-річним жителем Закарпаття. Хлопець впав із третього поверху приміщення та отримав важкі травми. Інформація про подію з’явилася близько 15:00 у місцевих телеграм-каналах. За попередніми даними, хлопець виліз на перила, після чого зірвався та впав.
У поліції Львівщини підтвердили факт інциденту. Правоохоронці встановили, що потерпілим є 20-річний житель Закарпатської області. Наразі обставини події з’ясовуються.
Постраждалого госпіталізували до лікарні з множинними травмами. За інформацією місцевих ЗМІ, його стан оцінюють як важкий. У хлопця діагностували пневмоторакс та перелом клубової кістки.


Магда із Порошкова 12.05.2026 / 16:05:20
Што му било? Чом упав? Ги кось го укинув?
Ваня Інтелкор 12.05.2026 / 11:19:43
Комедія) Це яким чином впав? Накурений?