
Увечері в четвер, 7 травня, на Поштовій площі в Ужгороді зібралися близько сотні людей на акцію протесту проти ухвалення законопроєкту №15150 — нового Цивільного кодексу.
Учасники виступили проти ініціативи, називаючи її «кроком назад від ЄС» та «порушенням прав громадян». Протестувальники вигукували гасла на кшталт: «Ми хочемо в Європу, а не в минуле століття», «Ця система працює проти нас», «Вони проголосували — нам розгрібати», «Це крок у Росію, а не в Європу» та «Шлюб — не ваша справа».
Акція проходила мирно та зосереджувалася на критиці положень нового законопроєкту.






Коля "Бусік" 12.05.2026 / 11:21:58
Інтересні гасла, "Я маю право мати право")))) Це як анекдот звучить в нашій країні)
Ужг777 09.05.2026 / 11:10:38
Підліткам вчитися треба а не на мітинги ходити.
закарпатець 08.05.2026 / 12:58:41
Так конкретно проти чого протестували ці дівиці? Які саме положення ЦК їх не влаштовують? Чи просто так вийшли потусити?