
На черговій сесії Ужгородської міської ради депутати ухвалили рішення про виділення 2 мільйонів 250 тисяч гривень із міського бюджету на підтримку сімей загиблих Захисників України та військовослужбовця з особливими заслугами перед Батьківщиною.
Зокрема, 300 тисяч гривень одноразової матеріальної допомоги отримає ужгородець, відзначений за особливі заслуги перед державою.
Решту коштів розподілять між понад тридцятьма представниками сімей полеглих воїнів. Вони отримають одноразову матеріальну допомогу, а також підтримку для вирішення соціально-побутових питань.
Виплати здійснюватимуться відповідно до заяв громадян, які мають право на їх отримання. Фінансування передбачене в межах двох міських програм: підтримки сімей загиблих, померлих, військовополонених та безвісти відсутніх Захисників України на 2023–2025 роки, а також програми соціальної підтримки військовослужбовців, ветеранів війни та осіб з особливими заслугами перед Батьківщиною на 2026–2028 роки.
