На Берегівщині затримали переправника Тячівщини, що під сидіннями мікроавтобуса сховав групу "ухилянтів" (ФОТО)

Днями у селі Четфалва, що на Берегівщині, оперативники Управління міграційної поліції та районного відділу поліції спільно з працівниками 27 прикордонного загону затримали мешканця села Добрянське Тячівського району за нелегальне переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон України.

На Берегівщині затримали переправника Тячівщини, що під сидіннями мікроавтобуса сховав групу "ухилянтів" (ФОТО)

Поліцейські встановили, що зловмисник переправляв чоловіків поза офіційними пунктами пропуску — через лісову місцевість. Вартість такої послуги становила 10 000 доларів з однієї особи.

Фігурант забирав у своїх клієнтів мобільні телефони та на власному мікроавтобусі транспортував їх до прикордоння. Під час проїзду блокпостів наказував чоловікам ховатися під сидіння транспортного засобу.

Правоохоронці затримали переправника під час транспортування військовозобов’язаних, буквально за 300 метрів від державного кордону. З місця події вилучили грошові кошти в іноземній та національній валюті, мікроавтобус марки «Volkswagen» та мобільні телефони.

Жителя Тячівщини працівники поліції затримали відповідно до статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. На двох чоловіків, які мали намір незаконно перетнути кордон, прикордонники склали адміністративні протоколи.

За фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України слідчі Берегівського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України. Процесуальне керівництво у справі здійснює Берегівська окружна прокуратура. Досудове розслідування у справі триває, інформує поліція Закарпатської області.

На Берегівщині затримали переправника Тячівщини, що під сидіннями мікроавтобуса сховав групу "ухилянтів" (ФОТО)

23 лютого 2026р.

Теги: ухилянт, переправник

Коментарі

Борат 24.02.2026 / 17:36:27
Комедія, бідолаги утікають як лем можуть)

просте рішення 24.02.2026 / 02:08:33
Усіх 3-х під мікроавтобус

НОВИНИ: Кримінал

15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
09:54
/ 1
На Закарпатті поліція затримала наркокур’єра з Дніпра з 2,2 кг «солі» Фото новина
17:57
/ 2
На Закарпатті чоловік продав автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для ЗСУ Фото новина
13:13
/ 2
На Мукачівщині чоловік намагався продати автомат і гранату Фото новина
12:06
На Берегівщині 24-річний зловмисник напав на 13-річного хлопця через вигаданий «борг»
18:05
/ 3
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засудили 20-річного водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків Фото новина
17:13
/ 1
ВАКС призначив до розгляду корупційну справу судді Воловецького райсуду Пелиха
15:54
/ 3
На Закарпатті накрили ще три «схеми для ухилянтів» Фото новина
15:10
/ 1
СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею на Закарпатті Фото новинаВідео новина
14:12
/ 1
12 закарпатців постануть перед судом за наркобізнес і «схеми» втечі за кордон Фото новина
15:57
/ 3
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусіда Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 30
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
» Всі новини