Голова Закарпатської ОДА приймав мешканців краю

У вівторок, 1 липня, голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші приймав громадян по особистих питаннях. Було розглянуто 12 звернень, більшість яких стосувалась земельних питань та надання матеріальної допомоги.

Пенсіонерка з Чопа, пані Марія, просить виділити її сім’ї земельну ділянку.  Син заявниці вже роками стоїть у черзі на отримання ділянки під будівництво, але безрезультатно. Також пані Марія  звернулася  з проханням допомогти їй із забезпеченням  санаторно-курортним лікуванням. З таким питанням звертаються ветерани війни і праці, інваліди практично під час кожного прийому. Оскільки путівки зараз дуже дорогі і неможливо виділити всім потребуючим, обласна влада шукає різні шляхи допомоги цим незахищеним верствам населення. Деякі санаторії, що працюють в області, виділяють путівки на спонсорських засадах, тож і пані Марії спробують допомогти таким шляхом.
 Троє жінок із смт Дубове, що на Тячівщини, вважають, що їх незаконно звільнили і просили Олега Гаваші допомогти. Голова облдержадміністрації дав доручення вивчити їхнє звернення, після чого буде прийнято рішення.
Чоловік з Іршавського району просив влаштувати сина у психоневрологічний інтернат. Вирішенням його проблеми займатимуться відповідні посадовці.
Кілька звернень надійшло від мешканців обласного центру: пані Марія просила допомогти з ремонтом покрівлі багатоповерхівки по вулиці Достоєвського – після останньої зливи її квартиру черговий раз залило, однак міські служби не реагують. Олег Гаваші дав доручення створити комісію, щоб визначитись, що саме потрібно робити в цьому будинку.
Прийшли на прийом до голови ОДА і дві ужгородки – мешканки гуртожитків. Через те, що власники гуртожитків не хочуть надавати їм реєстрацію, навіть тимчасову, їхні сім’ї не можуть навіть отримати соціальні допомоги.
Зустріч з головою облдержадміністрації принесла багатьом заявникам бажаний результат. По деяких  зверненнях дано конкретні доручення відповідним службам, встановлено терміни вивчення ситуації і виконання доручення голови.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА
01 липня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

14:21
На Рахівщині рятувальники вночі допомогли туристу із Запоріжжя, якому стало зле біля Говерли Фото новина
12:54
В Ужгороді небайдужий громадянин допоміг зупинити п’яного водія Фото новина
12:29
Закарпаття отримало майже 15 млн грн туристичного збору за п’ять місяців Фото новина
10:16
На кордоні Закарпаття очікують зростання трафіку до 30%
18:21
На Закарпатті виявили викрадений у ЄС мікроавтобус Фото новина
16:09
В Ужгороді патрульні зупинили водія з ознаками алкогольного сп’яніння Фото новина
15:45
/ 4
На Закарпатті судитимуть колишню лікарку МСЕК, яку обвинувачують в отриманні хабарів Фото новина
13:32
На Берегівщині легковик злетів у кювет Фото новина
11:02
У гірському селі на Ужгородщині медики прийняли пологи вдома Фото новина
18:05
У закарпатських горах затримали двох чоловіків, які прямували до Словаччини Фото новина
15:27
На Рахівщині рятувальники допомогли трьом туристам, які заблукали в горах під час негоди Фото новина
11:58
/ 2
У Хусті виявили трьох нелегальних перевізників пасажирів Фото новина
17:17
У селищі Ясіня попрощалися з полеглим на війні з росією воїном Василем Вербищуком Фото новина
15:51
На полі в Ужгородському районі виявили мінометну міну часів Другої світової війни Фото новина
15:05
На Закарпатті за місяць розшукали 52 водіїв, які втекли з місця ДТП
12:08
/ 4
Посадовця Мукачівської РДА підозрюють у продажі фіктивної «броні» від мобілізації Фото новина
11:04
На Львівщині перекинувся мотоцикл: постраждала 20-річна закарпатка Фото новина
10:05
Після ворожого полону додому повернувся закарпатець Василь Лендєл Фото новина
18:00
На кордоні з Угорщиною затримали закарпатця, якого розшукувала поліція за підозрою у грабежі
16:18
/ 1
Закарпатські рятувальники увійшли до десятки найсильніших команд ДСНС України Фото новина
09:20
100-річний ювілей відзначила жителька села Кибляри на Ужгородщині Фото новина
06:48
/ 1
У вівторок в Ужгороді презентуватиме свою книжку відомий військовий репортер зі Словенії
14:24
В Ужгороді зупинили п’яного водія без прав Фото новина
13:02
У центрі Ужгорода під колеса легковика потрапила дитина Фото новина
18:17
/ 5
На Закарпатті прикордонники викрили двох хабародавців Фото новина
» Всі новини