На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам (ФОТО)

За переправлення особи через держкордон підозрюваному повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 КК України.

На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам (ФОТО)

За процесуального керівництва Берегівської окружної прокуратури викрито мешканця села Грушово Тячівського району, який намагався незаконно переправити до Румунії 29-річного киянина за 10 тисяч доларів США.

Зловмисник мав зустріти киянина, провести інструктаж і супроводити його від околиці села Данилово Хустського району до лінії державного кордону. Однак правоохоронці затримали їх одразу після передачі грошей.

Підозрюваному повідомлено про підозру у сприянні незаконному переправленню осіб через державний кордон України за попередньою змовою групою осіб та з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України). Раніше щодо нього вже слухалися справи за аналогічні злочини у Рахівському та Тячівському районних судах.

За клопотанням прокурора підозрюваного взято під варту, водночас суд визначив альтернативний запобіжний захід у вигляді застави 998 400 гривень. Наразі він перебуває під вартою. Тривають слідчі дії та перевіряється причетність інших осіб до злочинної схеми. 

28 січня 2026р.

Теги: переправник, ухилянт, прикордонники, прокуратура, поліція, Хустщина

НОВИНИ: Кримінал

14:05
У Чинадійові чоловік напав на пенсіонерку та відібрав золоті прикраси Фото новина
18:00
/ 11
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 5
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 19
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
» Всі новини