Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн (ФОТО)

Йдеться про 41-річного Арсенія Богара, представника партії «Слуга народу»

Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн (ФОТО)

Закарпатська обласна прокуратура повідомила про підозру депутату Берегівської районної ради, якого підозрюють у поданні завідомо недостовірних відомостей у декларації та легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.

За даними слідства, під час подання щорічної декларації за 2022 рік посадовець умисно не задекларував майно та доходи на загальну суму понад 8,3 млн гривень. Зокрема, він не вказав автомобіль Ford Mustang, що перебував у спільній власності подружжя, багатомільйонний дохід, а також фінансові операції з купівлі та продажу елітного Mercedes-Benz S-Class.

Правоохоронці встановили, що у жовтні 2022 року депутат придбав Mercedes-Benz S-Class за 3,75 млн грн, попри те, що його підтверджені доходи за понад 20 років підприємницької діяльності становили менш ніж 227 тисяч гривень. Уже за кілька днів автомобіль перепродали, а отримані кошти використали на власні потреби. Відомості про ці операції в декларації також відсутні.

Дії посадовця кваліфіковано за ч. 1 ст. 209 (легалізація майна, одержаного злочинним шляхом) та ч. 2 ст. 366-2 КК України (подання завідомо недостовірних відомостей у декларації).

За інформацією Закарпаття онлайн, йдеться про 41-річного Арсенія Богара, представника партії «Слуга народу» у Берегівській районній раді.

24 січня 2026р.

Теги: декларація, корупція, майно, депутат, прокуратура

Коментарі

злий 26.01.2026 / 11:23:19
Циган )

Іван 25.01.2026 / 19:21:17
Лише в Україні клоун може бути президентом і циган корупціонером.

Таких тисячі 25.01.2026 / 19:03:43
Пройдіться по майну і способу життя окремих дохторів, викладачів, чиновників, депутатів, а за силовиків і митницю я вже мовчу, за колишніх бандюків (криміналітет) теж, то знайдете в області тисячі таких фактів незаконного збагачення, вони є десятками, сотнями в кожному місті чи районі. Тому дана інформація змахує на заказуху і показник.

Мішо 24.01.2026 / 23:04:48
Він, що циган?

Іван 24.01.2026 / 16:34:24
Повезло депутату, що не НАБУ розслідує справу бо сів би надовго з конфіскацією, а так заключить угоду з якимось баригою-прокурором і відкупиться.

Сер 24.01.2026 / 16:00:18
Точно заказуха !!

НОВИНИ: Кримінал

17:09
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
17:25
На Закарпатті судитимуть чоловіка за спробу вивезти до Угорщини деталь до військового літака Фото новина
14:35
В Ужгороді жінку засудили до трьох років ув’язнення за збут наркотиків Фото новина
11:36
/ 1
На Закарпатті викрили канал переправлення чоловіків до Словаччини Фото новина
09:41
/ 6
СБУ викрила розкрадання понад 100 млн грн під час будівництва захисту для електропідстанції на Закарпатті Фото новина
08:40
/ 4
СБУ затримала агента рф, який шпигував за оборонними підприємствами на Закарпатті Фото новина
16:59
/ 1
На Хустщині чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття знайомого Фото новина
14:30
/ 2
На Закарпатті ліквідували канал збуту боєприпасів під виглядом повидла Фото новина
» Всі новини