
22 січня у Тячеві відбувся чин поховання нашого земляка, Захисника України — Олександра Петровича Томишинця (07.12.1997). Олександр був призваний на військову службу 26 лютого 2022 року. Певний час його вважали безвісти зниклим, а 13 січня 2026 року офіційно визнали загиблим.
Захисник загинув 27 травня 2024 року під час виконання бойового завдання на північній околиці населеного пункту Уманське Донецької області, у стрілецькому бою з противником.
Тячівська громада з болем у серці провела Героя в останню путь. Міська рада та громада висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Олександра, поділяючи їхній невимовний біль.
Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, стало відомо про загибель на війні з рф військового із села Мокра на Ужгородщині Владислава Симковича. Захисник України загинув 29 грудня 2025 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.



