Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову (ФОТО)

За даними слідства, підозрювані фіксували об’єкти військової та критичної інфраструктури та передавали інформацію кураторам із росії. Їм повідомлено про підозру у державній зраді в умовах воєнного стану.

Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову (ФОТО)

На Закарпатті правоохоронці викрили та затримали двох осіб, які на замовлення спецслужб російської федерації збирали розвідувальну інформацію про стратегічні об’єкти України. Як повідомили в Закарпатській обласній прокуратурі, за даними слідства підозрювані цілеспрямовано фіксували об’єкти військової та критичної інфраструктури — аеропорти, залізничні переїзди та інші стратегічно важливі об’єкти. Зібрані фото- та відеоматеріали вони передавали кураторам через один із месенджерів. Зокрема, фігуранти мали отримати інформацію про місце влучання балістичної ракети «Орешнік» на Львівщині.

22-річного підозрюваного затримали у Львові під час фотографування об’єктів на території місцевого аеропорту. За даними слідства, він діяв за чіткими інструкціями та здійснював спостереження у кількох областях західного регіону. Його 63-річного спільника, який, за версією правоохоронців, займався вербуванням, затримали в Мукачеві.

Під час обшуків у затриманих вилучили мобільні телефони, чорнові записи та інші докази співпраці з ворогом. Також перевіряється оперативна інформація щодо можливої причетності підозрюваних до окремих епізодів, зокрема нещодавніх обстрілів Львова.

Обом фігурантам повідомили про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі підозрювані перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. Вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу — прокуратура наполягатиме на безальтернативному триманні під вартою.

22 січня 2026р.

Теги: Орєшнік, агенти рф, прокуратура, СБУ

Коментарі

Конарь 22.01.2026 / 23:45:03
Повна конфіскація,а цих сучар на передову,на розмінування...Фотки розклеїли по цілому вароші,щоб люди бачили їх морди...І службі обов'язково прошерстити коло їх знайомих,друзів..Потвори....

закарпатський українець 22.01.2026 / 14:23:58
Шваль, чмошники, не знаю які літературні слова підібрати. На площу їх вивести в Мукачеві, перед людей !
Хто знає цих покидьків- розкажіть про них що-небудь, бо хтось із них, можливо, дуже часто в компаніях розповідав про непорядки в країні, а також про те, як тяжко жити простим людям, підбурював оточуючих, лаючи владу,ТЦК, поліцейських, тощо.

Еган 22.01.2026 / 12:15:59
Суки joбані(перебачте за мій французський)

НОВИНИ: Кримінал

17:09
/ 3
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
17:25
На Закарпатті судитимуть чоловіка за спробу вивезти до Угорщини деталь до військового літака Фото новина
14:35
В Ужгороді жінку засудили до трьох років ув’язнення за збут наркотиків Фото новина
11:36
/ 1
На Закарпатті викрили канал переправлення чоловіків до Словаччини Фото новина
09:41
/ 6
СБУ викрила розкрадання понад 100 млн грн під час будівництва захисту для електропідстанції на Закарпатті Фото новина
08:40
/ 4
СБУ затримала агента рф, який шпигував за оборонними підприємствами на Закарпатті Фото новина
16:59
/ 1
На Хустщині чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття знайомого Фото новина
14:30
/ 2
На Закарпатті ліквідували канал збуту боєприпасів під виглядом повидла Фото новина
» Всі новини