В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині (ФОТО)

За даними слідства, у серпні минулого року 22-річна запоріжанка передала свою дитину іншій жінці з Ужгорода. Фактично ця особа отримала право розпоряджатися чужою дитиною.

В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині (ФОТО)

Жителька Запоріжжя продала свою місячну доньку за грошову винагороду, оплату орендованої квартири та нотаріальні послуги. Дитину правоохоронці розшукали та вилучили в Ужгороді. Життю та здоров’ю немовляти нічого не загрожує. Жінці загрожує до 15 років ув’язнення.

Працівники управління міграційної поліції та слідчі Запорізького районного управління поліції за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури встановили місцезнаходження дівчинки. За допомогою ужгородських колег та представників соціальних служб її вилучили, щоб повернути до Запоріжжя.

Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання біологічної матері правоохоронці вилучили психотропну речовину PVP, документи та електронні пристрої, які направлено на експертизу.

Жінці повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 149 (торгівля людьми, вчинена щодо малолітньої) та ч. 1 ст. 309 (незаконне зберігання психотропних речовин) Кримінального кодексу України.

14 січня 2026р.

Теги: дитина, продаж, поліція, Ужгород, Запоріжжя

НОВИНИ: Кримінал

14:59
/ 3
На Закарпатті чоловік помер після нападу із сокирою Фото новина
10:04
/ 1
На Закарпатті затримали банду наркоторговців Фото новина
13:00
/ 1
На Закарпатті підліток обікрав підприємство, розрізавши сейф болгаркою Фото новина
15:21
/ 2
На Рахівщині жінку підозрюють у вбивстві власного чоловіка Фото новина
13:16
/ 2
У Мукачеві сусід із ножем напав на чоловіка просто в під'їзді Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали пару, яка переправляла чоловіків до Румунії Фото новина
15:13
/ 1
На Закарпатті затримали таксиста, який за $15 тисяч переправляв ухилянтів через Тису Фото новина
14:05
/ 1
У Чинадійові чоловік напав на пенсіонерку та відібрав золоті прикраси Фото новина
18:00
/ 11
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 7
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 23
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
/ 1
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
» Всі новини