
На Закарпатті правоохоронці розслідують смерть 7-річного хлопчика, який перебував у комунальному центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю. За процесуального керівництва Хустської та Мукачівської окружних прокуратур у межах кримінального провадження повідомлено про підозру лікарю-педіатру закладу. Її дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 137 КК України — неналежне виконання професійних обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх, що призвело до смерті дитини. Також про підозру повідомлено матері хлопчика за ст. 166 КК України — злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки.
За даними слідства, дитину було зараховано до реабілітаційного центру у квітні 2025 року. У листопаді хлопчик кілька тижнів перебував на стаціонарному лікуванні, де отримував консервативну терапію. Після виписки його стан оцінювався як задовільний.
Після повернення до закладу реабілітації стан дитини погіршився та впродовж певного часу залишався важким. Водночас лікар-педіатр не забезпечила направлення хлопчика на повторне стаціонарне лікування. 4 грудня дитина померла.
Досудове розслідування триває. Слідчі Хустського та Мукачівського районних відділів поліції встановлюють усі обставини трагедії та коло осіб, чиї дії або бездіяльність могли призвести до смерті дитини.


